بیوگرافی مجتبی عابدینی (شمشیرباز) +عکس همسرش

بیوگرافی مجتبی عابدینی (شمشیرباز) +عکس همسرش

مجتبی عابدینی شورمستی Mojtaba Abedini (متولد ۲۵ مرداد ۱۳۶۳ ، قد : ۱۸۰ ، وزن : ۸۳) عضو تیم ملی شمشیربازی ایران در اسلحه سابر است. در شمشیربازی و در اسلحه سابر، «مجتبی عابدینی» و «علی پاکدامن» برابر حریفانی می ایستند که هر کدام سابقه قهرمانی اروپا را در کارنامه دارند.براین اساس، مجتبی عابدینی باید برابر […]

بیوگرافی مجتبی عابدینی (شمشیرباز) +عکس همسرش

مجتبی عابدینی شورمستی Mojtaba Abedini (متولد ۲۵ مرداد ۱۳۶۳ ، قد : ۱۸۰ ، وزن : ۸۳) عضو تیم ملی شمشیربازی ایران در اسلحه سابر است.

در شمشیربازی و در اسلحه سابر، «مجتبی عابدینی» و «علی پاکدامن» برابر حریفانی می ایستند که هر کدام سابقه قهرمانی اروپا را در کارنامه دارند.براین اساس، مجتبی عابدینی باید برابر «یاگوت کا» از اوکراین قرار بگیرد و علی پاکدامن نیز با «زابو» از آلمان مسابقه خواهد داد.

پاکدامن در صورت برد در دور اول باید در گام بعدی با «الکسی کومنکو» روس نفر اول دنیا روبرو شود و عابدینی نیز ‘گو وو’ شمشیرباز کره جنوبی را در پیش خواهد داشت.رقابت های شمشیربازی المپیک ریو از روز شنبه آغاز به کار می کند.

وی با قهرمانی در مسابقات انتخابی المپیک تابستانی ۲۰۱۲ در کشور ژاپن به المپیک لندن راه یافت. در المپیک، در سابر مردان و نخستین بازی در برابر فلورین زالومیر از رومانی با نتیجه ۱۵ بر ۷ شکست خورد و در رتبه ۳۶ قرار گرفت.

او در بازی‌های آسیایی ۲۰۱۰ کره جنوبی، اینچئون توانست به همراه علی پاکدامن، محمد رهبری و فرزاد باهر پس از شکست تیم شمشیربازی سابر از کشور چین به دیدار نهایی راه یابد. در مسابقه پایانی با شکست برابر تیم کشور میزبان به جایگاه دوم و نشان نقره مسابقات دست پیدا کرد.

مجتبی عابدینی در مسابقات کلاس آ لهستان با غلبه بر نماینده کره جنوبی که عنوان قهرمانی جهان را در اختیار دارد به جمع هشت بازیکن برتر این رقابت‌ها صعود کند. عابدینی که پس از صعود مستقیم از مرحله مقدماتی موفق شده بود با غلبه قهرمان المپیک از روسیه یک مرحله دیگر صعود کند، با برتری مقابل حریف کره‌ای که به جمع هشت بازیکن برتر مسابقات کلاس آ لهستان صعود کرد.

در رقابت‌های شمشیر سابر المپیک ریو ۲۰۱۶، مجتبی عابدینی که با شکست رقیبان اوکراینی، کره‌ای و فرانسوی خود در این رقابت‌ها شگفتی‌ساز شده بود، در رقابت نیمه نهایی در برابر هومر آمریکایی قرار گرفت و علی‌رغم ارائه نمایشی قابل قبول، با حداقل اختلاف امتیاز شکست خورد تا از رسیدن به فینال باز بماند.

در آخرین بازی‌های شمشیر سابر المپیک ریو ۲۰۱۶، مجتبی عابدینی به مصاف جونگوان کیم رفت که در نهایت، با نتیجه ۱۵-۸ شکست خورد و در جایگاه چهارم ایستاد.

اختلاف سنی نوید محمدزاده و فرشته حسینی چقدر است؟

تصویر قد بلندترین دختر ورزشکار با ویژگی شگفت انگیز!

اگر هوش بالا دارید، جواب این چیستان ها را بدهید

۹ شوهر جنیفر لوپز را بشناسید +تصاویر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

منبع

بیوگرافی مجتبی عابدینی (شمشیرباز) +عکس همسرش
saten.ir

قبلی «
بعدی »