نرم افزار

دانلود بازی Splasher برای PC

دانلود بازی Splasher برای PC

دانلود بازی Splasher برای PC دانلود بازی Splasher برای کامپیوتر بازی اسپلشر بازی جدیدی در سبک اکشن است که در سال 2017 توسط Splashteam

دانلود بازی Splasher برای PC

دانلود بازی Splasher برای PC

| بازی اسپلشر |

| نسخه PLAZA |

Splasher بازی جدیدی در سبک اکشن می باشد که در سال 2017 توسط Splashteam ساخته برای کامپیوتر عرضه شده است. Splasher یک بازی 2 بعدی پلتفرمر با گیم پلی منحصر به فرد اکشن و آرکید است. جهانی کارتونی و رنگارنگ در بازی به تصویر کشیده شده که پشت سر گذاشتن مراحل و چالش های آن، نیازمند عملکرد سریع و واکنش های به موقع است. اسپلشرها در خطر بزرگی هستند، کارگران یک شرکت تولید رنگ به رهبری Docteur، در معرض خطری بزرگ هستند.

در این میان یک قهرمان جوان به پا خواسته و برای دفاع از حق و مظلومیت حرکت می کند. او برای مقابله با دیکتاتوری خود را مجهز کرده و در نظر دارد یک حمله ناگهانی را رقم بزند. اسلحه او از جنس تفنگ رنگ پاش است و قدرت هایی خارق العاده در اختیارش قرار می دهد. کارخانه امنیتی تولید رنگ، تله های بسیاری را برای از بین بردن او کار می گذارد، اما شما لازم است که با شجاعت خود از آنان به سلامت عبور کنید. هم اکنون می توانید نسخه نهایی بازی Splasher را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

تصاویری از محیط بازی :

Splasher1 300x169 - دانلود بازی Splasher برای PC

Splasher3 300x169 - دانلود بازی Splasher برای PC

حداقل سیستم مورد نیاز :

    OS: Windows 7Processor: AMD Athlon IIX2 250 Equivalent or MoreMemory: 4 GB RAMGraphics: ATI Radeon HD 5700 Series Equivalent or MoreDirectX: Version 9.0cStorage: 1300 MB Available Space

–  فایل با فرمت ISO رو باید توسط درایو مجازی با نرم افزار Ultra ISO یا نرم افزار Daemoon Tools باز کنید و یا توسط نرم افزار WinRAR استخراج و نصب نمایید.

–  هنگام نصب بازی آنتی ویروس خود را غیر فعال نمایید.

–  کرک بازی را در محل نصب بازی کپی و جایگزین نمایید.

–  در صورت هر گونه مشکل راهنمای دانلود سایت رو مطالعه نمایید.

منبع

دانلود بازی Splasher برای PC
www.yasdl.com

دکمه بازگشت به بالا