دانلود Autodesk Structural Bridge Design 2020 طراحی پل و آنالیز رفتار آن‌

دانلود Autodesk Structural Bridge Design 2020 طراحی پل و آنالیز رفتار آن‌

دانلود Autodesk Structural Bridge Design 2020 نرم افزار طراحی پل و آنالیز رفتار آن‌ دانلود Autodesk Structural Bridge Design

دانلود Autodesk Structural Bridge Design 2020 طراحی پل و آنالیز رفتار آن‌

دانلود Autodesk Structural Bridge Design 2019 - نرم افزار طراحی پل و آنالیز رفتار آن‌

| نرم افزار طراحی پل و آنالیز رفتار آن‌ |

Autodesk Structural Bridge Design 2020 نام یک نرم افزار مهندسی جدید و قدرتمند، در زمینه طراحی پل و شبیه‌سازی رفتار آن در برابر بار است. با استفاده از این برنامه، کاربر می‌تواند سازه‌های مدنظر خود را با بیشترین جزئیات ممکن طراحی کرده و سپس رفتار آن را مشابه با سناریوهای واقعی به آزمایش بگذارد. طراحی و اجرای یک پروژه احداث پل در حیطه مهندسی، نیازمند بررسی دقیق و محاسبات پیچیده‌ای است که در طی آن، رفتار احتمالی پل در دنیای واقعی مورد آنالیز و بررسی قرار خواهد گرفت. نرم افزاری که در این مطلب از سایت یاس دانلود برای شما کاربران عزیز آماده کرده‌ایم، امکانی را برایتان مهیا می‌کند تا بتوانید پل‌ها را به صورت مهندسی شده طراحی و سپس رفتار احتمالی آنان را در برابر بارهای استاتیک و داینامیک مورد سنجش قرار دهید.

همانطور که می‌دانید، شرکت نرم افزاری اتودسک (Autodesk) در چند سال اخیر توانسته با ارائه محصولات متعدد در زمینه مهندسی، توجه بسیاری از مهندسین سازه، معماری و … را به خود جلب کند. وجود اینگونه ابزارها، به مهندسان امکانی را فراهم می‌کند تا بتوانند با صرف زمان و هزینه کم، پروژه‌ها را با کمترین ریسک و بهترین میزان بهره‌وری به اجرا درآورند. نرم افزار فعلی نیز یکی دیگر از ابزارهای مهندسی ارائه شده از همین کمپانی است که با دارا بودن امکانات متعدد در زمینه طراحی و تحلیل، امکانی را فراهم می‌کند تا بتوان با کمترین زمان و هزینه، رفتار پل‌ها را در برابر انواع بارهای استاتیک و داینامیک مورد سنجش قرار داد. هم اکنون می توانید نرم افزار Autodesk Structural Bridge Design  را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

ویژگی های نرم افزار Autodesk Structural Bridge Design  :

– دارا بودن امکانات متعدد در زمینه طراحی و تحلیل پل‌ها

– امکان سنجش رفتار پل‌ها در برابر بارهای استاتیک و داینامیک

– آنالیز دقیق نقاط مختلف پل و سنجش استحکام آن در شرایط مختلف

– عدم نیاز به استفاده از ابزارهای مختلف برای ورود داده و آنالیز آن‌ها

– دارا بودن رابط گرافیکی ساده و زیبا

تصاویری از محیط نرم افزار :

Autodesk Structural Bridge Design.cover1  300x209 - دانلود Autodesk Structural Bridge Design 2020 - نرم افزار طراحی پل و آنالیز رفتار آن‌

OS:-Microsoft Windows 7-Microsoft Windows 8/8.1-Microsoft Windows 10CPU:Intel® Pentium® processor or greaterMemory:2 GB RAM (minimum)Display Resolution:1024 x 768 (1600 x 1050 or higher recommended) with True ColorOptional software:A Java™ runtime environment and a PDF reader are required to view calculations formatted as a PDF file.

منبع

دانلود Autodesk Structural Bridge Design 2020 طراحی پل و آنالیز رفتار آن‌
www.yasdl.com

قبلی «
بعدی »