دانلود ELOoffice 11.00.016

دانلود ELOoffice 11.00.016

دانلود ELOoffice 11.00.016 – نرم افزار مدیریت اسناد دیجیتالی دانلود ELOoffice نرم افزار مدیریت اسناد دیجیتالی سازماندهی آسان انواع اسناد و ایمیل‌های اداری

دانلود ELOoffice 11.00.016

دانلود ELOoffice 11.0 - نرم افزار مدیریت اسناد دیجیتالی

| نرم افزار مدیریت اسناد دیجیتالی |

ELOoffice 11.00.016 نام نرم افزاری جدید و قردتمند به منظور مدیریت و سازماندهی اسناد دیجیتالی در دنیای کامپیوتری است. این نرم افزار، با فراهم‌سازی یک محیط کاربری زیبا و ساده، فرآیندهای کاری روزانه تسهیل بخشیده و بهره‌وری امور را در دراز مدت افزایش می‌دهد. این نرم افزار شما را قادر می‌سازد که اسناد دیجیتالی خود را در یک محیط ساده و زیبا نگهداری کرده و به اسناد مهم در زمان کوتاه‌تری دسترسی پیدا کنید. زمانی که سر و کار کاربران با اسناد متنی و سندهای دیجیتالی افزایش می‌یابد، میزکار کامپیوتر آن‌ها بسیار شلوغ شده و تقریبا سازماندهی کردن فایل‌های آن غیرممکن می‌گردد.

این نرم افزار امکان مدیریت آسان‌تر اسناد دیجیتالی را در اختیار کاربران می‌گذارد تا با سادگی بیشتری به مدیریت آن‌ها بپردازند. کارکرد کلی این برنامه، بر مبنای سیستم فایل‌بندی و سازمان‌دهی دستی فایل‌ها است تا امکان دسترسی آسان‌تر به داده‌ها و جستجو در میان آنان فراهم آید. امکان مدیریت و پر کردن آسان فرم‌ها، نگهداری اسناد دیجیتالی در محیطی بسیار امن، دسترسی سریع به انواع داده‌های سازمانی، و بهبود فعالیت‌های گروهی از مهم‌ترین ویژگی‌های کاربردی این نرم افزار به شمار می‌رود. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار ELOoffice را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار ELOoffice :

– پشتیبانی از اجرای اتوماتیک دستورات از پیش تعریف شده

– قابلیت پر کردن خودکار فرم‌ها

مناسب برای مدیریت و سازماندهی اسناد دیجیتالی

– قابلیت جستجوی آسان و سریع فایل‌ها

– سازگاری کامل با مجموعه آفیس

– پشتیبانی از چاپ، اسکن و ویرایست فایل‌ها

– سازگاری کامل با انواع فرمت‌ها

منبع

دانلود ELOoffice 11.00.016
www.yasdl.com

قبلی «
بعدی »