دانلود HJSplit v3.0

دانلود HJSplit v3.0

دانلود HJSplit v3.0 – نرم افزار ادغام و تکه تکه کردن فایل های بزرگ دانلود نرم افزار HJSplit برنامه به هم چسباندن و تکه تکه کردن فایل های حجیم

دانلود HJSplit v3.0

دانلود HJSplit v3.0 - نرم افزار ادغام و تکه تکه کردن فایل های بزرگ

نرم افزار قدرتمند ادغام و تکه و تکه کردن فایل های بزرگ و حجیم

HJSplit 3.0 نرم افزار قدرتمندی در زمینه فشرده سازی فایل های بزرگ می باشد, اگرچه همه ما اکثرا Winrar را نرم افزار قدرتمندی در این زمینه می شناسیم و از آن استفاده می کنیم اما این برنامه نسبت به وین رر دارای حجم کمتری میباشد و قابلیت های بسیاری را در اختیار کاربرانش قرار میدهد, به همین دلیل است که به نرم افزار قدرتمند و محبوبی تبدیل شده است. با برنامه HJSplit قادر خواهید بود تا فایل های بزرگ و حجیم را به فایل های کوچکتر تقسیم کنید که ارسال و ذخیره سازی آن راحتر میباشد.برنامه HJSplit همچنین قابلیت کار با فایل های بسیار حجیم را هم دارا میباشد, به طور مثال اگر میخواهید یک فایل 10 گیگا بایتی را به پارت های 640 مگابایتی تبدیل کنید. از این نرم افزار استفاده کنید و براحتی آن را در CD-ROM و یا CD-Writer خود ذخیره کنید. این برنامه قابلیت این را نیز دارد که قطعات قسیم شده را دوباره به هم پیوست دهد, به طوری که فایل اصلی بدست آید. و دوباره شما می توانید از ویژگی HJJoin برای این منظور استفاده کنید. ویژگی جالب این رم افزار پرتابل بودن آن است بدین صورت که دیگر نیازی به نصب و فعالسازی نمی باشد و به طور مستقیم اجرا می شود و شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای آن را در سی دی و یا فلش خود به همراه داشته باشید و در هر سیستمی براحتی آن را اجرا کنید. هم اکنون می توانید آخرین نسخه نرم افزار HJSplit را از سایت یاس دانلود دریافت نمایید.

– پرتابل بودن و اجرا بدون نیاز به نصب و فعالسازی

– فشرده سازی قدرتمند

– قابلیت تکه تکه کردن فایل فوق حجیم در تکه های کوچک

– قابلیت به هم چسباندن فایل ها در یک فایل واحد

– کم حجم بودن

(برای مشاهده در ابعاد اصلی بر روی عکس کلیک نمایید)

دانلود HJSplit v3.0 نرم افزار به هم چسباندن و تکه تکه کردن فایل های حجیم

Now what’s the use of a program like HJSplit? Think of a file of 20 Mb, and try to send this to a friend. Using email this does not succeed, it is simply too large, and how to put it onto a floppy? HJSplit will enable you to split the large file into smaller chunks, which can be much more easily sent and stored.

note - دانلود HJSplit v3.0 - نرم افزار ادغام و تکه تکه کردن فایل های بزرگ

 فرمت : EXE

chart pie - دانلود HJSplit v3.0 - نرم افزار ادغام و تکه تکه کردن فایل های بزرگ

 حجم : 259 کیلوبایت

دانلود

 دانلود : دانلود نرم افزار HJSplit

رمز

 رمز : www.yasdl.com

منبع

 منبع : یاس دانلود

منبع

دانلود HJSplit v3.0
www.yasdl.com

قبلی «
بعدی »