دانلود Setare Yek 2.2.0 اپلیکیشن ستاره یک #1* برای اندروید

دانلود Setare Yek 2.2.0 اپلیکیشن ستاره یک #1* برای اندروید

دانلود برنامه Setare Yek نصب نسخه جدید آپدیت و آخرین ورژن بروزرسانی اپلیکیشن ستاره یک همراه اول #1* برای اندروید. خرید شارژ با هدیه بدون تاریخ مصرف و بسته اینترنت با قرعه کشی ماهانه و …

دانلود Setare Yek 2.2.0 اپلیکیشن ستاره یک #1* برای اندروید

Setare Yek v2.2.0 – دانلود اپلیکیشن ستاره یک برای اندروید و آیفون iOSنسخه جدید برنامه ستاره اول (ستاره یک)

Setare Aval اپلیکیشن ستاره یک کلیه خدمات خرید شارژ، خرید بسته و پرداخت قبوض برای مشترکین کلیه اپراتورهای همراه را فراهم می کند. نکات تمایز با سایر اپلیکیشن ها در کنار خرید انواع بسته های اینترنت و پرداخت جرایم شارژهایی که از طریق این اپلیکیشن می توانید بخرید، کاملترین و جامعترین شارژها می باشند؛ شامل شارژ فوق العاده 20 تا 30 درصد شارژ بیشتر، شارژ جوانان با 100 پیامک رایگان درون شبکه، شارژ بانوان با 30 درصد شارژ بیشتر، شارژ اضطراری که وقتی شارژتان تمام می شود میتوانید از شارژ اضطراری استفاده نمایید، کیف پول برای خرید سریعتر و انتقال بدون کارمزد پول به حساب دیگران. همچنین میتوانید در قرعه کشی جایزه ای که به آن علاقه بیشتری دارید شرکت کنید و امتیاز خود را به شانس همان قرعه کشی تبدیل نمایید. این نرم افزار، راحت ترین روش خرید شارژ همراه اول تا 30% شارژ فوق العاده، شارژ هدیه بدون محدودیت در زمان استفاده از شارژ اولیه می باشد.

همراه اول به منظور تسهیل خرید بسته های نوترینو، این امکان را فراهم نموده است تا مشترک تنها با یک بار مراجعه به سرشماره #1* و واریز مبلغ بسته از طریق حساب بانکی خود بتواند به صورت مستقیم بسته نوترینو را فعال نماید. بدین ترتیب دیگر مشترکین دیگر نیاز به خرید و اعمال مکرر شارژ و انجام چند نوبت عملیات بانکی نخواهند داشت و می توانند تنها با یکبار مراجعه به سرشماره 1، بسته های نوترینو را به سرعت و به راحتی خریداری و فعال نمایند. در حال حاضر مشترکین دائمی و اعتباری با هر خرید از #1* می توانند امتیازات و همچنین شانس خود را در قرعه کشی ماهیانه یک دستگاه پژو 206 و هزاران شارژ هدیه و صدها بسته اینترنت نوترینو افزایش دهند. بدین صورت که هر خرید از #1* برابر یک شانس در قرعه کشی است. مشترکین همراه اول جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شانس قرعه کشی خود و یا جوایز ماهیانه، کافیست #1* را شماره گیری کنند.

Another big update 🥳:

– We added the possibility of buying recharges and packages offline- We have added the possibility of buying special mobile internet package for MCI users.- With the feedback you gave us, we made it easier to pay the bills.- We have optimized our luck wheel so that it can be used in more phones- Fixed a bug you reported.

Stay Tuned! 😍

حجم فایل: 20.9 مگابایت

نیازمندی نصب: اندروید 4.4 و بالاتر

😊 در اندرویدگذر ترافیک اینترنت شما نیم بها محاسبه میشود.

منبع

دانلود Setare Yek 2.2.0 اپلیکیشن ستاره یک #1* برای اندروید
androidgozar.com

قبلی «
بعدی »