دانلود WinSetupFromUSB 1.9.0 نصب ویندوز از طریق فلش مموری

دانلود WinSetupFromUSB 1.9.0 نصب ویندوز از طریق فلش مموری

دانلود WinSetupFromUSB 1.9.0 نصب ویندوز از طریق فلش مموری دانلود WinSetupFromUSB نرم افزار نصب ویندوز از طریق فلش مموری USB

دانلود WinSetupFromUSB 1.9.0 نصب ویندوز از طریق فلش مموری

دانلود WinSetupFromUSB 1.8 - نصب ویندوز از طریق فلش مموری

| نرم افزار نصب ویندوز از طریق فلش مموری |

WinSetupFromUSB 1.9.0 نام یک نرم افزار تحت ویندوز جدید، به منظور نصب انواع سیستم‌عامل‌های ویندوز و توزیع‌های لینوکس به کمک فلش مموری است. این نرم افزار، قادر است فلش مموری شما را برای مولتی بوت کردن انواع سیستم‌عامل‌ها آماده کند تا به کمک آن قادر باشید بدون نیاز به دیسک‌های CD/DVD، سیستم‌عامل دلخواه خود را نصب و راه‌اندازی کنید. همانطور که می‌دانید، امروزه بسیاری از کاربران ترجیح می‌دهند که سیستم‌عامل خود را از طریق فلش مموری‌های بوتیبل بر روی سیستم‌های خود نصب کنند.

از آن‌جاکه فرآیند نصب به کمک این متد، سرعت بسیار بیشتری را در مقایسه با روش‌های قدیمی دارد، ما با معرفی جدیدترین نسخه‌ی یکی از بهترین برنامه‌ها در این زمینه در خدمت شما بازدیدکنندگان محترم هستیم. WinSetupFromUSB به شما این قابلیت را می‌دهد که توزیع‌های مختلف از سیستم‌عامل لینوکس از جمله دبیان، ابونتو، مینت و … را همانند سیستم‌عامل‌های Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP/2000 بر روی فلش مموری بوتیبل و نصب کنید. هم اکنون می توانید جدیدترین ورژن نرم افزار WinSetupFromUSB را از ادامه مطلب وب سایت یاس دانلود ، دریافت نمائید.

ویژگی های نرم افزار WinSetupFromUSB :

– سازگاری کامل با انواع توزیع‌های شناخته‌ شده از سیستم‌عامل لینوکس همچون: Debian, Ubuntu, Fedora, CentOS

– پشتیبانی از نسخه‌های مختلف ویندوز 32 و 64 بیتی

– سازگاری با UEFI و BIOS

– سرعت بسیار بالا در فرآیند آماده‌سازی حافظه USB

منبع

دانلود WinSetupFromUSB 1.9.0 نصب ویندوز از طریق فلش مموری
www.yasdl.com

قبلی «
بعدی »