«دموکراسی ایرانی» پایان نامه جوان اسکاتلندی شد

«دموکراسی ایرانی» پایان نامه جوان اسکاتلندی شد

شبکه هیسپان تی وی همزمان با روز رای گیری انتخابات ۱۴۰۰، علاوه بر پخش زنده این رویداد در روز جمعه ۲۸ خرداد، برنامه هایی را نیز با محوریت موضوع انتخابات در ایران روی آنتن می برد.

«دموکراسی ایرانی» پایان نامه جوان اسکاتلندی شد

 در روزهای اوج گیری شور انتخابات در ایران و نزدیک شدن به روز رای‌گیری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در ایران، شبکه هیسپان تی وی با چند برنامه و همچنین پوشش زنده این رویداد، مخاطبان اسپانیایی زبان خود در سراسر جهان را در جریان آخرین خبرها قرار می دهد.

هیسپان تی وی از آغاز رای‌گیری تا پایان شمارش آرا، این رویداد مهم در ایران را به صورت زنده برای مخاطبان خود پخش می کند. همچنین در چند نوبت، مهمانانی به صورت اسکایپی و حضوری برای تشریح آخرین وضعیت انتخابات به این شبکه اضافه خواهند شد و توضیحاتی را ارائه می دهند.

در میان برنامه های این شبکه نیز برنامه «چرایی اخبار» با اجرای خوان کارلوس روزو که در هر قسمت با نگاهی تحلیلی به بررسی مهم ترین خبرهای جهان می پردازد، پخش می شود. این برنامه به مرور آخرین تحولات پیرامون انتخابات ریاست جمهوری ایران و مبارزات انتخاباتی نامزدها می پردازد. این برنامه روز جمعه ساعت ۰۵:۳۰ روی آنتن هیسپان تی وی می رود و بازپخش آن در ساعت های ۰۸:۳۰، ۱۱:۳۰ و ۱۴:۳۰ قابل مشاهده خواهد بود.

برنامه «ایران امروز» نیز با حضور حسن بهشتی پور کارشناس و تحلیلگر مسائل سیاسی، روز پنجشنبه ساعت ۱۶:۳۰ با موضوع «چالش‌ها فرصت‌های رئیس‌جمهور بعدی در بعد سیاست خارجی» روی آنتن خواهد رفت و تکرار آن روز بعد ساعت ۴۵ دقیقه بامداد قابل مشاهده خواهد بود. این برنامه به تهیه کنندگی ساتراپ شجاعی در شبکه پرس تی وی تولید و برای مخاطبان اسپانیایی زبان، زبان‌گردانی شده است.

هیسپان تی وی همچنین در برنامه «اتیکت» به موضوع برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ایران علی‌رغم همه فشارهای خارجی می پردازد. در این برنامه، علاوه بر نگاهی به آخرین اخبار انتخاباتی، واکنش ها نسبت به این رویداد در شبکه های اجتماعی نیز مرور می شود. این برنامه روزهای پنجشنبه و جمعه در چند نوبت از این شبکه پخش می شود.

مستند «دموکراسی ایرانی» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی مهدی خوش‌نژاد، محصول شبکه پرس تی وی است که به تازگی مراحل تولید آن به پایان رسیده، در روزهای پیش رو، روی آنتن این شبکه اسپانیایی زبان خواهد رفت. «دموکراسی ایرانی» ماجرای سفر جوانی اسکاتلندی به ایران همزمان با برگزاری انتخابات در ایران است. اتفاقی که باعث می‌شود این جوان اسکاتلندی موضوع «دموکراسی ایرانی» را برای پایان‌نامه خود انتخاب کند.

در این مستند می‌بینیم که شرایط ایران و جو داغ اجتماعی باعث می‌شود تا این جوان موضوع دموکراسی ایرانی را برای پایان‌نامه خود انتخاب کند. او برای تحقیق نزد اساتید و صاحب نظران مختلف و همچنین مردم کوچه و بازار می‌رود و در این جست‌وجو نقاط اشتراک زیادی با ایرانی‌ها پیدا می‌کند.

«دموکراسی ایرانی» در ۲ قسمت، با زبانگردانی اسپانیایی از آنتن هیسپان تی وی به نمایش درمی آید.

منبع خبر

«دموکراسی ایرانی» پایان نامه جوان اسکاتلندی شد
www.khabarfoori.com

قبلی «
بعدی »