• صفحه خانگی
  • >
  • اخبار
  • >
  • روایت باهنر از یک بسته پستی که باعث جانبازی مرحوم محتشمی پور شد

روایت باهنر از یک بسته پستی که باعث جانبازی مرحوم محتشمی پور شد

روایت باهنر از یک بسته پستی که باعث جانبازی مرحوم محتشمی پور شد

دبیرکل جامعه اسلامی مهندسین در خصوص مرحوم محتشمی پور گفت: وی جزو اولین قربانیان تروریست ها بود که صهیونیست ها و منافقین در پوشش ارسال یک بسته پستی باعث شدند در یک انفجار، جانباز شود.

روایت باهنر از یک بسته پستی که باعث جانبازی مرحوم محتشمی پور شد

محمدرضا باهنر با بیان اینکه حجت الاسلام محتشمی هیچ لحظه ای از گسترش نهضت امام غفلت نکردند، گفت: ایشان جزو اولین قربانیان تروریست بودند که صهیونیست ها و منافقین در پوشش ارسال یک بسته پستی باعث شدند در یک انفجار دست ایشان جانباز شد و چشمشان آسیب دید اما در همه حال با امام، انقلاب و نهضت همراه بودند.

محمدرضا باهنر در خصوص ویژگی های شخصیتی و خدمات مرحوم محتشمی پور، اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین محتشمی از یاران دیرین انقلاب، امام و رهبری بودند و شاید اغراق نباشد بگوییم هیچ لحظه ای از انجام وظیفه در جهت توسعه و گسترش نهضت حضرت امام غفلت نکردند و تلاش کردند که همه سرمایه زندگی، عمر و تحصیلاتشان را در خدمت نظام، اسلام و انقلاب قرار بدهند.

نایب رئیس اسبق مجلس شورای اسلامی افزود: ایشان جزو اولین قربانیان تروریست ها بودند که صهیونیست ها و منافقین در پوشش ارسال یک بسته پستی باعث شدند در یک انفجار دست ایشان جانباز شد و چشمشان آسیب دید اما در همه حال با امام، انقلاب و نهضت همراه بودند و 10 سال اواخر عمر پر برکتشان هم راهی نجف شده و مشغول تحصیل علم بودند. هر موقع از ایشان سؤال می شد که زندگی چطور می گذرد؟ می گفت در جوار قبر مولا علی(ع) و نجف اشرف مگر می شود به آدم بد بگذرد؟!

وی گفت: بحمدالله مرحوم محتشمی پور تا آخرین لحظه حیات از عشق و تمسک به خاندان عصمت و طهارت ذره ای غفلت نکردند و من فکر می کنم جزء معدود آدم هایی بودند که می شود در مورد آنها گفت «عاش سعیدا و مات سعیدا». ان شاء الله خدا درجاتش را متعالی و روحش را با اجداد طیبین و طاهرینش محشور بگرداند..

منبع خبر

روایت باهنر از یک بسته پستی که باعث جانبازی مرحوم محتشمی پور شد
www.khabarfoori.com

قبلی «
بعدی »