زمان انتشار سریال مدرسه دخترانه الروابی از نتفلیکس

  • سپتامبر 22, 2021
  • اخبار
  • ۱۴ بازدید

زمان انتشار سریال مدرسه دخترانه الروابی از نتفلیکس

مدرسه دخترانه الروابی دومین سریال عربی ساخت کشور نتفلیکس می باشد., تاریخ انتشار مدرسه دخترانه الروابی

زمان انتشار سریال مدرسه دخترانه الروابی از نتفلیکس

تیتربرتر: نتفلیکس واقعاً به دلیل تولید محتوا در خاورمیانه شناخته نمی شود. با این حال، به نظر می رسد که همه چیز در حال تغییر است و نتفلیکس اکنون به صدای میلیون ها بیننده عربی که محتوای آن را تماشا می کنند، گوش می دهد. پیش تر، نتفلیکس اولین سریال عربی خود را با نام Jinn ارائه کرد. نیازی به گفتن نیست که جین با استقبال بسیار خوبی از سوی تماشاگران عرب روبرو شد و همچنان به خوبی ادامه می دهد. در حال حاضر، نتفلیکس با دومین سری عربی خود برای خاورمیانه، مدرسه دخترانه الروابی، وارد بازار شده است. مدرسه دخترانه الروابی مجموعه ای درباره دختری نوجوان است که در ظاهر مورد آزار و اذیت قرار گرفته است و اکنون روح انتقامی در خود دارد. این باعث می شود که شبیه آنچه که در ابتدا تصور می کردیم نباشد.

طرد شدگان در مدرسه معتبر دخترانه الروابی، مجموعه ای از اقدامات حذف خطرناک را برای بازگشت به شکنجه گران خود طراحی می کنند.

هنگامی که مریم در دبیرستان دخترانه اش مورد آزار و اذیت قرار می گیرد، او گروهی از افراد مطرود را جمع آوری می کند و آنها با هم نقشه انتقام کامل را می کشند تا به شکنجه گران خود بازگردند و دانش آموزان و دولت را به مارپیچ بفرستند. در بین زندگی مدرسه و خانه تنظیم شده است.

مدرسه دخترانه الروابی یک درام نوجوان دبیرستانی است. یا حداقل این چیزی است که به نظر می رسد بر اساس آنچه تا کنون دیده ایم استوار است. نتفلیکس به تازگی تریلر این برنامه را فاش کرد و در واقع اگر کمی متفاوت باشد، بسیار جالب به نظر می رسد. از آنچه توانستیم جمع آوری کنیم، همچنین متوجه شدیم که این نمایش به طور کامل با یک بازیگر زن و یک تیم تولید زن تهیه شده است. این چیزی نیست که قبلاً دیده بودیم. مطمئناً تفاوت زیادی در تولید ایجاد می کند و ما واقعاً هیجان زده هستیم که ببینیم چه نوع تاثیری در نمایش خواهد داشت، وقتی صحبت از موارد خاصی مانند طرح و همچنین جهت نمایش و نحوه تولید آن می شود. لمس زنانه تا حد زیادی پیش می رود.

مدرسه دخترانه الروابی داستان دختری به نام مریم است که در مدرسه اش مورد آزار و اذیت شدید قرار گرفته است. او که در یک مدرسه تمام دخترانه بود، با دیگر دختران دلسرد اجتماعی ملاقات می کند و قصد دارد از کسانی که به او ظلم کرده اند انتقام بگیرد و دانش آموزان و اساتید مدرسه را با مشکلات بزرگی مواجه کند. اما تنها زمانی که برای انتقام از کسانی که مرتکب اشتباه شده اند قدم می گذارد، می فهمد که واقعیت همیشه سیاه و سفید نیست. گاهی اوقات، سایه های مختلف خاکستری است و همه آنطور که او تصور می کرد بد یا خوب نیستند و این شامل خودش می شود. در آن قسمت نیز باید درون نگری زیادی انجام شود. 

 

مدرسه دخترانه الروابی را دو زن شگفت انگیز که سکان هدایت را بر عهده دارند تهیه شده است. تیما شمالی و شیرین کمال برای نگارش این سریال شگفت انگیز گرد هم آمده اند و تیما شمالی این بار صندلی کارگردان را بر عهده دارد. تیما شمالی اخیراً در مصاحبه ای اظهار داشت: “در نوجوانی، من کمبود برنامه هایی را دیدم که درباره دختران جوان در آن سن صحبت می کردند. چیزی وجود نداشت که بتوانم با آن ارتباط برقرار کنم و همچنین مرا سرگرم کرد. امروزه هنوز محتوای محدودی برای جوانان، به ویژه دختران وجود دارد. این ایده ایجاد نمایشی بود که دختران جوان در سراسر جهان نیز با آن ارتباط برقرار می کردند. “

او همچنین در مورد چگونگی هدف خود برای ایجاد چیزی که در بین جمعیت جوان عرب ایجاد شده است صحبت کرد. و چیزی که آن ها می توانند با آن ارتباط داشته باشند.

مطالب مرتبط:

سریال مدرسه دخترانه الروابی از 12 آگوست در شبکه نتفلیکس به طور رسمی پخش می شود.

مدرسه دخترانه الروابی توسط سازندگان این سریال رسماً اعلام شد. این سریال قرار است در شش قسمت در فصل ابتدایی اجرا شود و در بسیاری از زبان ها با تعدادی زبان برای زیرنویس در دسترس خواهد بود. تاریخ انتشار این نمایش در 12 آگوست 2021 توسط Netflix تعیین شده است.

مدرسه دخترانه الروابی یک نمایش اصلی نتفلیکس است و به طور انحصاری در پلت فرم نتفلیکس در 190 کشور جهان در دسترس خواهد بود. بنابراین اگر قبلاً این کار را نکرده اید، اشتراک نتفلیکس خود را بگیرید.

این مجموعه با همکاری Filmizion، یک شرکت تولید فیلم و تلویزیون اردنی که توسط شمالی تاسیس شده است، تولید می شود.

نتفلیکس اولین تریلر دومین مجموعه اصلی عربی با عنوان مدرسه دخترانه الروابی را منتشر کرد.

به گزارش نتفلیکس، مدرسه دخترانه الروابی یک درام دبیرستانی جوان است که کاملاً با بازیگران زن و خدمه عرب تهیه شده است. این نمایش که توسط تیما شمالی کارگردان اردنی با همکاری شیرین کمال نویسنده نوشته شده و کارگردانی می شود، چشم انداز تازه ای را به محتوای عربی ارائه می دهد و بستری عالی برای صداهای تازه عرب زن ایجاد می کند.

این دومین اثر خاورمیانه ای خواهد بود که نشان دهنده تعهد نتفلیکس برای سرمایه گذاری در خاورمیانه و کشف داستان ها و استعدادهای بزرگتر در خارج از برنامه های اصلی است که ما همیشه در حال تماشای آن هستیم.

 

سری تولید شده توسط:

مجموعه فیلمبرداری توسط

مجموعه فیلم تدوین توسط

طراحی تولید سری توسط

مجموعه هنری کارگردانی توسط

مجموعه دکوراسیون مجموعه توسط

مجموعه طراحی لباس توسط

مدیریت تولید سری

سری واحد دوم مدیر یا دستیار کارگردان

مجموعه صدا گروه

تارک ابوغوش … اپراتور رونق

مجموعه جلوه های بصری توسط:

سری لباس و کمد لباس

بخش ویراستاری مجموعه

گروه موسیقی مجموعه

آنچه دیگران میخوانند:

​​​​​​​نویسنده: علیرضا یوسفی 

منبع خبر

زمان انتشار سریال مدرسه دخترانه الروابی از نتفلیکس
www.titrebartar.com

قبلی «
بعدی »