ساعت بازی والیبال ایران و ونزوئلا المپیک ۲۰۲۰

ساعت بازی والیبال ایران و ونزوئلا المپیک ۲۰۲۰

زمان بازی والیبال ایران و ونزوئلا المپیک توکیو ۲۰۲۱ ساعت چند و کی است؟ بازی والیبال ایران و ونزوئلا در المپیک ۲۰۲۰ توکیو روز دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۴:۳۰ صبح برگزار می گردد. iran vs venezuela volleyball olympics آخرین وضعیت تیم والیبال ونزوئلا در برابر ایران تیم ملی والیبال ونزوئلا چند روز پیش در یک […]

ساعت بازی والیبال ایران و ونزوئلا المپیک ۲۰۲۰

بازی والیبال ایران و ونزوئلا در المپیک ۲۰۲۰ توکیو روز دوشنبه ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۴:۳۰ صبح برگزار می گردد.

والیبال ونزوئلا والیبال ایران در المپیک ساعت بازی والیبال ایران ساعت بازی والیبال امروز بازی بعدی والیبال ایران

iran vs venezuela volleyball olympics

تیم ملی والیبال ونزوئلا  چند روز پیش در یک دیدار تدارکاتی پیش از آغاز المپیک توکیو به مصاف آرژانتین رفت و با نتیجه ۳ بر صفر شکست خورد. شاگردان مارسلو مندس در این بازی با نتایج ۲۵ بر ۲۳، ۲۵ بر ۲۲ و ۲۵ بر ۱۴ به پیروزی رسیدند.

ست چهارم و پنجم نیز با توافق طرفین برگزار شد و که ست چهارم با حساب ۲۵ بر ۲۳ به سود ونزوئلا و ست پنجم ۱۵ بر ۹ به نفع آرژانتین به پایان رسید.

دیورز نیز، تیم ملی والیبال ژاپن در بازی نخست خود در المپیک ۲۰۲۰ توکیو به مصاف ونزوئلا رفت و با نتیجه ۳ بر صفر به پیروزی رسید.

ژاپنی‌ها در سه ست متوالی این بازی با نتایج ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۲۰ و ۲۵ بر ۱۵ حریف خود را از پیش رو برداشتند. در این مسابقه یوکی ایشیکاوا ۱۳ امتیاز برای ژاپن و امرسون رودریگس ۹ امتیاز برای ونزوئلا به دست آوردند.

در بازی قبلی نیز تیم روسیه با نتیجه ۳ بر یک آرژانتین را شکست داد. در این مسابقه ماکسیم میخایلوف ۱۴ امتیاز برای روسیه و برونو لیما ۱۷ امتیاز برای آرژانتین کسب کردند.

خوسه کاراسو، آرماندو ولاسکز، فرناندو گونسالس، ویلنر ریواس، رونالد فایولا، الیسر کانلو، هکتور ماتا، امرسون رودریگس، لوئیس آریاس، ادسون والنسیا، خوسه وردی و روبرت ارواماس نیز ۱۲ بازیکن تیم ملی ونزوئلا هستند که توسط رونالد سارتی، سرمربی این تیم به فدراسیون جهانی والیبال معرفی شده‌اند.

فیلم| جشن مردم دهلران پس از مدال طلا فروغی

فیلم| فروغی: شادی مردم برایم ارزش دارد نه این مدال

ساموئل اومتیتی می داند ماندن در بارسلونا دشوار است

جرارد، اولین چالش پیش فصل رئال مادرید؛ جانشین آینده کلوپ در لیورپول

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ذخیره نام، ایمیل و وبسایت من در مرورگر برای زمانی که دوباره دیدگاهی می‌نویسم.

منبع

ساعت بازی والیبال ایران و ونزوئلا المپیک ۲۰۲۰
saten.ir

قبلی «
بعدی »