زندگی

سفری به درون کاخ لاکچری ولیعهد عربستان+ تصاویر

سفری به درون کاخ لاکچری ولیعهد عربستان+ تصاویر

ولیعهد عربستان در میانه رکود اقتصادی ریاض، با صرف مبلغی هنگفت گران‌ترین قصر حال حاضر دنیا را از آن خود کرده است.

سفری به درون کاخ لاکچری ولیعهد عربستان+ تصاویر

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روزنامه سان، حاکمان شیخ نشین خلیج فارس علاقه خاصی به تجمل گرایی و ولخرجی برای رفاه و آسایش خویش دارند. محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان هم از این جرگه مستثنی نیست.

عمارت عیانی ولیعهد جوان عربستان در فرانسه مدتهاست که سوژه رسانه‌های مختلف دنیا شده است. محمد بن سلمان، که خود را پرچمدار مبارزه با فساد در ریاض معرفی کرده بود،  بی‌توجه به وضع معیشتی مردم عربستان برای عملی کردن رویاهایش هزینه‌های میلیاردی صرف می‌کند و همزمان با فشار‌های اقتصادی موجود، مبلغ ۲۳۰ میلیون پوند (معادل ۳۰۰ میلیون دلار) را برای مالکیت این عمارت ولخرجی کرده است.

موضوع به سال ۲۰۱۵ و ناکامی ولیعهد عربستان در خرید باشگاه منچستر یونایتد برمی‌گردد. او سعی داشت با خرید این قصر ناکامی اخیر خود را جبران کند. این عمارت موسوم به کاخ «لویی چهاردهم» است و ۵۰ هزار فوت مربع وسعت دارد. عمارتی که گفته می‌شود گرانترین خانه حال حاضر روی زمین است. درب‌های این قصر از طلا بوده و پله‌های آن از ورقه‌هایی از طلا پوشیده شده‌اند.

چندی پیش برخی تصاویر از درون عمارت گران قیمت بن سلمان به بیرون درز پیدا کرد که در این تصاویر گوشه‌ای از ولخرجی بی‌‎حساب و کتاب ولیعهد عربستان به نمایش گذاشته می‌شود.

آکواریوم منحصر بفرد با انواع ماهی‌ها در اتاق مدیتیشن

آکواریوم کاخ بن سلمان

قصر بن سلمان

بکارگیری طلا در نماها، ویژگی بارز قصر بن سلمان

قصرلاکچری ولیعهد عربستان

کاخ لویی چهاردهم

استخر لاکچری عمارت ولیعهد سعودی

استخر لاکچری قصر بن سلمان

کلوپ شبانه بن سلمان

کلوپ شبانه اختصاصی قصربن سلمان

قصر لاکچری ولیعهدعربستان

انتهای پیام/

منبع

سفری به درون کاخ لاکچری ولیعهد عربستان+ تصاویر
www.yjc.news

دکمه بازگشت به بالا