صندوق کارآفرینی امید شهرستان بدره افتتاح شد

صندوق کارآفرینی امید شهرستان بدره افتتاح شد

صندوق کارآفرینی امید شهرستان بدره در آئینی با حضور مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ایلام افتتاح شد.

صندوق کارآفرینی امید شهرستان بدره افتتاح شد

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ایلام ، اصغر نورالله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور در آیین افتتاح صندوق کارآفرینی امید شهرستان بدره ، گفت: صندوق کارآفرینی امید طی تفاهم نامه با بنیاد برکت در استان ایلام برای یک هزار و ۲۰۰ طرح اشتغال روستایی، اعتباری بالغ بر ۴۱۰ میلیارد ریال پرداخت کرده است.

او افزود: تسهیل و سرعت در اجرای طرح‌های خرد در دستور کار صندوق کارآفرینی امید قرار دارد و عمده طرح‌های خرد معیشت محور و در راستای اشتغال پایدار است.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور ظرفیت‌ها و پتانسیل ایلام را در سه حوزه فعالیت‌های بازرگانی، گیاهان دارویی و گردشگری بسیار بالا توصیف کرد و گفت: سیاست‌های صندوق برای تامین مالی طرح ها، بیشتر بر روی این سه حوزه متمرکز خواهد شد و هر کسی در این حوزه‌ها ورود کند از حمایت و تامین مالی صندوق برخوردار می‌شود.

او بیان کرد: افتتاح طرح‌های خرد اشتغالزا و با بهره وری بسیار بالا در مناطق روستایی و محروم استان ایلام علاوه بر ایجاد اشتغال و رونق اقتصادی برای مردم این مناطق، توسعه و پیشرفت استان را نیز به دنبال دارد.

نورالله زاده ادامه داد: شعب صندوق‌های کارآفرینی در تمامی شهرستان‌های سراسر کشور مستقر و آماده خدمات دهی و تامین مالی و حمایت از طرح‌های خرد و کلان به ویژه در مناطق دور دست و کم برخوردار است.

 شرکت در چهارمین نشست شورای هماهنگی مدیران دستگاه‌های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دیدار با استاندار ایلام، افتتاح طرح مشارکتی کشت و فرآوری گیاهان دارویی شهرستان دره شهر روستای گل زرد، افتتاح صندوق شهرستان بدره، افتتاح نمادین۱۲۰۰ طرح (موضوع تفاهنامه صندوق کارآفرینی امید با بنیاد برکت) و حضور در گفت و گوی زنده ویژه خبری صداوسیمای مرکز ایلام، از مهم‌ترین برنامه‌های سفر یک روزه نوراله زاده به استان ایلام است.

انتهای پیام/ ن

منبع

صندوق کارآفرینی امید شهرستان بدره افتتاح شد
www.yjc.news

قبلی «
بعدی »