طرز تهیه ادویه تاکو در منزل با مخلوط چند ادویه مختلف

طرز تهیه ادویه تاکو در منزل با مخلوط چند ادویه مختلف

طرز تهیه ادویه تاکو در منزل برای تهیه تاکو و یا گوشت استفاده میشود. اگر نتوانستید ادویه تاکو پیدا کنید با مخلوط چند ادویه خودتان تهیه کنید.

طرز تهیه ادویه تاکو در منزل با مخلوط چند ادویه مختلف

ابتدا گوشت چرخ شده را سرخ کنید تا قهوه ای شود ، سپس مقداری از چاشنی تاکو را اضافه کنید و حدود دو دقیقه بیشتر به تفت دادن ادامه دهید تا گوشت طعم ادویه به خود بگیرد. سپس مواد دیگر را که برای تهیه یک تاکو خوشمزه نیاز است را اضافه کنید و خوب هم بزنید. برای تهیه ادویه تاکو میتوانید ادویه های دیگر مثل پاپریکا دودی، پودر سیر یا پودر پیاز نیز اضافه کنید.

پاپریکای دودی – اما اگر نمی توانید آن را تهیه کنید ، می توانید از پاپریکای معمولی به جای آن استفاده کنید.

پودر سیر و پودر پیاز – وقتی گوشت تاکو درست می کنم ، به طور کلی یک پیاز خرد شده و یک یا دو حبه سیر خرد شده را اضافه می کنم ، بنابراین من هیچ پودر سیر یا پودر پیاز را در این مخلوط قرار ندادم. اگر ترجیح می دهید از پیاز و سیر تازه استفاده نکنید ، می توانید ۱/۴ قاشق چایخوری پودر سیر و ۱/۴ قاشق چایخوری پودر پیاز را به دستور زیر اضافه کنید.

برای آشنایی با طرز تهیه ادویه تاکو در منزل مقاله آشپزی ما را دنبال کنید.

طرز تهیه ادویه تاکو در منزل

مواد لازم:

۱ قاشق غذاخوری پودر چیلی۱ قاشق چایخوری پاپریکا دودی۱ قاشق چایخوری زیره۱/۴ قاشق چایخوری فلفل کاین۱/۲ قاشق چایخوری پونه کوهی۱/۲ قاشق چایخوری نمک۱/۲ قاشق چایخوری ۱۵ عدد دانه فلفل سیاه تازه آسیاب شده

همه چیز را در یک کاسه کوچک ترکیب کرده و هم بزنید تا کاملاً مخلوط شود. بلافاصله استفاده کنید یا آن را در ظرف محکم و بدون هوا و به دور از گرما و نور خورشید نگه دارید تا آماده استفاده شود.

منبع

طرز تهیه ادویه تاکو در منزل با مخلوط چند ادویه مختلف
www.ashpaziha.com

قبلی «
بعدی »