آشپزی

طرز تهیه کیک وارونه آناناس دوبل با نکته ها و دستورالعمل های مربوط به آن

طرز تهیه کیک وارونه آناناس دوبل با نکته ها و دستورالعمل های مربوط به آن

در این مطلب از سایت آشپزی می خواهیم طرز تهیه کیک وارونه آناناس دوبل را به شما آموزش دهیم. شرط می‌بندم که فکر نمی‌کنید بهتر از شکر یک کیک آناناس باشد.

طرز تهیه کیک وارونه آناناس دوبل با نکته ها و دستورالعمل های مربوط به آن

در این مطلب از سایت آشپزی می خواهیم طرز تهیه کیک وارونه آناناس دوبل را به شما آموزش دهیم. شرط می‌بندم که فکر نمی‌کنید بهتر از شکر قهوه‌ای و مزه کره‌ای در یک کیک آناناس وارونه دوبل وجود داشته باشد. فقط صبر کنید تا مزه کیک را که با این دستور پخت به دست خواهید آورد، بچشید. با افزودن آناناس خرد شده نه تنها یک شیرینی اضافی به کیک افزوده می شود، بلکه طعم آناناس را نیز بهتر می کند.

طرز تهیه کیک وارونه آناناس دوبل

زمان کلی : ۶۵ دقیقهزمان آماده شدن: ۲۵ دقیقهزمان پخت: ۴۰ دقیقهتعداد: ۲۴ تکه برای ۲۴ نفر

۶ قاشق غذاخوری کره۱ فنجان شکر قهوه‌ای ( بسته‌بندی‌شده )۲۰ اونس برش‌های آناناس ( خشک )۱ شیشه عرق آلبالو۳ عدد تخم مرغ۱/۳ فنجان روغن گیاهی ( یا روغن نارگیل ) ؛ کره آب شده۲۰ اونس آناناس له شده۱ کیک زرد شکلاتی ( برای یک کیک ۲ لایه )

۱٫ ترکیبات را جمع آوری کنید۲٫ فر را تا دمای ۳۵۰ درجه فارنهایت گرم کنید. ۳ قاشق غذاخوری کره را در دو طرف تابه کیک و باقیمانده آن را در ۱۳x 9 آن ذوب کنید.

در قسمت تختانی آن تابه شکر قهوه‌ای بریزید. از یک قاشق استفاده کنید تا به طور مساوی پخش شود. تکه‌های آناناس را روی شکر قهوه‌ای مرتب کنید. جاهای خالی را با عرق آلبالو پر کنید در یک کاسه، تخم‌مرغ را بشکنید. روغن نارگیل و آناناس له شده را اضافه کنید. آن‌ها را به هم بزنید. کیک را در قسمت بالای ترکیبات بریزید. به مدت حداقل ۲ دقیقه مخلوط کنید. نگران نباشید که آناناس له شده حتی نرم تر شود .با دقت خمیر مایه را در تابه های آماده بریزید. ” کیک را تا حدود ۴۰ دقیقه بگذارید بپزد و سپس آن ها را بردارید. با احتیاط کیک را در یک بشقاب غذاخوری وارونه کنید.۳٫ کیک وارونه آناناس دوبل خود را با درجه حرارت محیط طوری تنظیم کنید که گرم بماند و سپس آن را سرو کنید.

بسته به این که به چند نفر سرو کنیم، چگونگی استفاده از آن برای پختن این کیک را تعیین می‌کنم .

این یک کمک بزرگ برای خوردنن کیک آناناسی و قرار دادن در فریزر برای بعد می باشد.

شگفت‌انگیز است که این مواد اولیه طعم خوبی دارند. چیزی در مورد آن پنیر چدار تیز و آناناس وجود دارد.

این دستورالعمل فقط با دو مواد اولیه درست شده و به طور شگفت انگیزی، طعم خوبی هم دارد و شما می‌توانید آن را معمولی یا یخ زده بخورید.

دنبال راهنمایی هستی؟ با یک کلوچه خوشمزه چطوری ؟ این شیرینی‌ها رو امتحان کنید . این یک شیرینی خوب با طعم های عالی می باشند.

این دستورالعمل برای کیک پانچ دو نسخه دارد یک نسخه با یک مخلوط کیک و پودینگ فوری ساخته شده‌است.

نسخه دیگر نشان می‌دهد که چگونه باید از F.I.Y جلوگیری کرد. در صورتی که اسم دیگری برای کیک پانچ نمی دانید، زیاد مهم نیست.

این یک کیک کوچک مخصوص مناطق استوایی می باشد. آناناس،نارگیل و بسیاری از خشکبارها در این کیک غنی وجود دارد.

منبع

طرز تهیه کیک وارونه آناناس دوبل با نکته ها و دستورالعمل های مربوط به آن
www.ashpaziha.com

دکمه بازگشت به بالا