اخبار

فرارو

فرارو

زوج طارمی و آزمون در تیم ملی ایران هم همواره خط حمله ایران را زهردار کرده است و همکاری احتمالی آنها در تیم باشگاهی می‌تواند جذاب باشد.

فرارو

سایت «mercado-azul» پرتغال به نقل از رسانه‌های روسی از احتمال انتقال سردار آزمون مهاجم ایرانی تیم فوتبال زنیت سنت پترزبورگ به تیم پورتو خبر داد.

این سایت که ارتباط نزدیکی با باشگاه پورتو دارد اعلام کرد پورتو همچنان به دنبال یک جایگزین برای جای خالی «موسی ماره‌گا» در خط حمله است و «آلفردو مورلس» گزینه اصلی تیم پرتغالی است اما سردار آزمون هم به لیست خریدهای پورتو اضافه شده است.

آزمون فصل گذشته در ۲۹ بازی برای تیم زنیت، ۱۹ گل به ثمر رساند و تا سال ۲۰۲۲ با این تیم روسی قرارداد دارد.

هرچند از چند ماه گذشته خبرهای زیادی از احتمال انتقال آزمون به تیم‌هایی از ایتالیا، انگلیس و اسپانیا مطرح شده ولی باشگاه زنیت هنوز به صورت رسمی در این ارتباط موضعگیری نداشته است.

حضور آزمون در تیم پورتو می‌تواند برای هواداران فوتبال ایران قابل توجه باشد. مهدی طارمی مهاجم تیم ملی ایران فصل گذشته در تیم پورتو حضور داشت و عملکرد وی در نخستین فصل با پیراهن پورتو، رضایت هواداران این تیم و کارشناسان فوتبال پرتغال را در پی داشت.

زوج طارمی و آزمون در تیم ملی ایران هم همواره خط حمله ایران را زهردار کرده است و همکاری احتمالی آنها در تیم پورتو می‌تواند جذاب باشد.

منبع خبر

فرارو
fararu.com

مطالب مرتبط

ابهامات در انتقال سردار آزمون به بایرلورکوزن ادامه دارد

مورینیو به دنبال مسی ایرانی/ پیشنهاد رم برای جذب ستاره ایرانی

سه ستاره ایرانی در بین 500 بازیکن برتر دنیا

سردار آزمون در نقش دراکولا در شیرشاه !

پیشنهاد سردار آزمون از ایتالیا تأیید شد

درخواست باشگاه زنیت از مورینیو/ سردار آزمون را نادیده بگیر!

از سراسر وب

ابهامات در انتقال سردار آزمون به بایرلورکوزن ادامه دارد

حضور سردار آزمون در فرانسه منتفی شد

شروع عالی سردار آزمون در تیم زنیت سنت پترزبورگ

مهاجم پرسپولیس، جایگزین آزمون در زنیت!

دکمه بازگشت به بالا