واقعیت های جالب در مورد ماشین مینی ون Toyota Sienna 2021 

واقعیت های جالب در مورد ماشین مینی ون Toyota Sienna 2021 

Toyota Sienna این اتومبیل با سه ردیف صندلی و ظرفیت 8 سرنشین به لطف جاداری، فضای باز و راحتی فوق العاده ای برای مردم است. واقعیت های جالب در مورد ماشین مینی ون Toyota Sienna 2021 

واقعیت های جالب در مورد ماشین مینی ون Toyota Sienna 2021 

تیتربرتر: برای سال 2021، Sienna با ظاهری جسورانه و جدید دستخوش یک طراحی مجدد کامل می شود. LE  XLE  XSE  Limited و Platinum که به تازگی به آن افزوده شده است. اما بزرگترین خبر پیشرانه هیبریدی کاملاً استاندارد Sienna است. این سیستم گازی و الکتریکی کارآمد 243 اسب بخار نیرو تولید می کند و از طریق یک انتقال مداوم متغیر (CVT) انرژی را به چرخ ها می فرستد. Sienna به دو سیستم چرخ محرک جلو یا سیستم چهار چرخ متحرک پیشرفته ارائه می شود.

هرچقدر که ویژگی های آن جالب و ابتکاری باشد، طراحی خارجی Sienna همان چیزی است که به چشم می آید. چه از آن خوشتان بیاید و چه از آن متنفر باشید، واضح است که طراحان تویوتا می خواهند تحت تأثیر قرار دهند. قسمت جلوی 2021 Sienna که در استودیوی CALTY تویوتا در نیوپورت بیچ، کالیفرنیا طراحی شده است، با الهام از قطار گلوله ای Shinkansen ژاپن ساخته شده است، اما جلوپنجره بزرگ و خطوط محکم آن بر روی فاشیا ، ظاهر آن را قطبی می کند. خطوط سیال نمایه، به خصوص با مشعل های عضلانی چرخ های 20 اینچی اختیاری، ظاهری مستحکم به Sienna می دهد. 

هر 2021 Toyota Sienna به طور استاندارد با Toyota Safety Sense 2.0 ارائه می شود که به آن می توان کروز کنترل رادار تمام عیار، کمک ردیابی خط، سیستم هشدار قبل از برخورد و ترمز اضطراری با تشخیص عابر پیاده و دوچرخه سوار، هشدار خروج از خط، پرتوهای اتوماتیک و راهنمای علائم راه و ده کیسه هوا و یک مانیتور نقطه کور با هشدار عبور متقابل عقب نیز استاندارد هستند. در اینجا پنج واقعیت جالب وجود دارد که باید بدانید.

با حرکت صنعت خودرو به سمت برقی سازی، Sienna به گل سرسبد دوست دار محیط زیست بخش مینی ون تبدیل شده است و تنها یک سیستم ترکیبی استاندارد به عنوان تنها پیشرانه خود ساخته است.

نتیجه یک تولید 36 مایل بر ثانیه ترکیبی از مصرف سوخت ترکیبی است که نه تنها به مراتب از همه رقبای وانت مجهز به گاز Sienna پیشی می گیرد بلکه به طرز حیرت انگیزی با پیشنهادهای بسیار کوچک مانند Kia Rio و Nissan Versa برابر است. این نوع بازده سوخت می تواند سالانه صدها دلار یا بیشتر در یک خانواده در پمپ بنزین صرفه جویی کند.

علاوه بر این، یک حالت کاملاً الکتریکی به Sienna اجازه می دهد تا بدون استفاده از یک قطره سوخت، مسافت های کوتاه را با سرعت کم هدایت کند. Sienna به شما امکان می دهد بدون سوختن بنزین این کار را انجام دهید.

اگر همه این اطلاعات کافی نبود، Sienna با برد کروز بین ایالتی خود تقریباً 600 مایل با یک مخزن بنزین، سفرهای جاده ای و سفرهای طولانی را به یک لذت تبدیل می کند. 

مینی ون ها به دلیل ارائه فضای زیاد مسافر و راحتی مشهور هستند، اما Sienna برای سوارکاران ردیف دوم بالاتر و فراتر است. صندلی های کاپیتان ردیف دوم یک ویژگی کشویی طولانی را در اختیار شما قرار می دهند که به شما اجازه می دهد تا 25 اینچ حرکت جلو و عقب فضای پا را بیش از هر زمان دیگری ایجاد کنید. ریل های صندلی کشیده امکان کشیده شدن کاملاً بلندتر از مسافران را نیز فراهم می کند. و در صورت نیاز، صندلی ها می توانند تا انتها بلغزانند و به صورت عمودی سقوط کنند تا فضای بار به حداکثر برسد.

صندلی های کاپیتانی ردیف دوم نرم و واضح نیز برای یک تجربه به سبک هواپیمایی درجه یک خم می شوند. درمان سلطنتی واقعی با استراحت در دسترس عثمانی کامل می شود.

مطالب مرتبط:

طراحی کنسول میانی Sienna’s نکته ای قابل تأمل است. تویوتا آن را کنسول Bridge می نامد زیرا در قسمت بالایی قرار گرفته و فاصله بین راننده و سرنشین را “پلی” می کند در حالی که صفحه دستگاه را به راحتی در زیربغل قرار می دهد.

این چیدمان ارگونومیک با قرار دادن شیفتر و سایر کنترل ها در دسترسی نزدیک تر به راننده، تجربه رانندگی راحت تری را ایجاد می کند. همچنین ویژگی های راحتی مانند نگهدارنده های لیوان، شارژر بی سیم موجود و محفظه های ذخیره سازی را بیشتر در دسترس قرار می دهد.

در نهایت، Bridge Console عنصری ابتکاری است که فضای دو صندلی جلو را شخصی سازی می کند. برای والدین، این می تواند رانندگی های طولانی را آرام تر و بدون استرس کند.

ماشین Toyota Sienna 2021 آماده ماجراجویی است

Sienna چیزی فراتر از یک وسیله حمل و نقل خانوادگی در سطح شهر است. با شروع مدل 2022، به لطف نسخه ویژه Sienna Woodland Special Adventure یک ماجراجو در فضای باز است.

این مدل ناهموار و منحصر به فرد ترکیبی از AWD Sienna’s، افزایش فاصله زمین و چرخ های 18 اینچی است که به خانواده ها اجازه می دهد با اطمینان از پا در بیابند. برای لذت بخش تر کردن تجربه در فضای باز، Woodland Edition برای تریلر وسایل نقلیه تفریحی تا 3500 پوند، یک خروجی 1500 وات برای تأمین انرژی در محل اردوگاه و ریل های سقف با میلگرد برای کمک به حمل و نقل تجهیزات اضافی، یک رانش یدک کش ارائه می دهد.

نسخه ویژه Sienna Woodland یک رنگ خارجی منحصر به فرد از سیمان را ارائه می دهد و هنگام خارج شدن از مسیر مورد ضرب و شتم، یک سیستم صوتی برتر JBL را به صورت لحنی به لوله می آورد. و برای هر وسیله نقلیه خریداری شده، تویوتا 250 دلار به بنیاد ملی آموزش محیط زیست (NEEF) کمک خواهد کرد.

 درهای Sienna با یک ضربه باز می شود

هیچ چیز ناخوشایند تری از این نیست که با یک مشت مواد غذایی به وسیله نقلیه خود بروید و نتوانید به کلید اصلی خود برسید. خوشبختانه درهای کناری کشویی بدون هندزفری موجود و آزاد از نوع ضربه Sienna فقط با کشیدن پا باز و بسته می شوند. این باعث می شود بارگیری تقریباً در هر چیزی، از جمله بچه ها، یک کار آسان و راحت باشد.

این عملکرد از سنسورهای واقع در زیر مسیرهای درب در دو طرف خودرو استفاده می کند. اگرچه بسیاری از وسایل نقلیه اکنون برای داشتن یک تجربه بدون دردسر بارگیری بار، دریچه های عقب بدون هندزفری از نوع ضربه ای را ارائه می دهند، Sienna با استفاده از این فناوری در درب های جانبی  راحتی را بالاتر می برد. این ویژگی در تریم های XLE به بالا استاندارد است.

 

 

آنچه دیگران میخوانند:

نویسنده: حمیرا فغانی 

منبع خبر

واقعیت های جالب در مورد ماشین مینی ون Toyota Sienna 2021 
www.titrebartar.com

قبلی «
بعدی »