پل معلق آسمان با سیستم های نوین نورپردازی شد

پل معلق آسمان با سیستم های نوین نورپردازی شد

شهردار منظقه2 گفت:طرح نورپردازی بزرگترین پل معلق کشور با هدف بهره گیری از نور در ارتقای زیبایی های بصری و ایمنی فضاهای شهری اجراشد.

پل معلق آسمان با سیستم های نوین نورپردازی شد

به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه2،حسن صفات، با اعلام این خبر گفت: پل معلق آسمان  به عنوان بزرگترین پل معلق کشور به طول 285 متر  یکی از نمادهای پایتخت است که بوستان نهج‌البلاغه را به بوستان پردیسان متصل می‌کند و به‌طور همزمان 200 نفر بازدید‌کننده می‌توانند روی عرشه آن‌ تردد و توقف کنند.

وی افزود: با توجه  به نقش نورپردازی در ارتقای زیبایی منظر شهری و همچنین افزایش ایمنی فضاهای شهری،طرح نورپردازی پل معلق با استفاده ۴۱۰ عدد پروژکتورLED اجرا شد.

صفات  تلفیق رنگ با قابلیت برنامه ریزی و کنترل از راه دور و مجهز به سناریو نویسی بی نهایت را از قابلیت های این نورپردازی برشمرد .

 شهردار منطقه 2 افزود:  بوستان نهج البلاغه وپل معلق آسمان به‌عنوان یکی از جاذبه‌های گردشگری تهران موفق شده است بازدیدکنندگان داخلی و خارجی بسیاری را برای دیدن این تفرجگاه  شهری جذب کند و نورپردازی  صورت گرفته چشم اندازی زیبا و متفاوت تر به این مکان تفریحی داده است.

وی  درادامه به نورپردازی پل های سواره رو اشاره کرد و افزود:تلاش شده است با اجرای نورپردازی شهروندان نمایی بسیار زیبا از شهر را در شب مشاهده کنند.

منبع خبر

پل معلق آسمان با سیستم های نوین نورپردازی شد
www.econapress.com

قبلی «
بعدی »