رونمایی از تندیس پهلوان حسین توکلی در محمودآباد

به گزارش خبرگزاری فارس مازندران، آیین رونمایی از اِلمان حسین توکلی قهرمان ارزنده وزنه‌برداری دنیا در ابتدای بلوار شهیدان محمدزاده شهر محمودآباد برگزار شد.

محمدرضا ییلاقی اشرفی معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان مازندران در این مراسم با اشاره به اینکه در سال منتهی به المپیک قرار داریم، اظهار کرد: شیوع ویروس کرونا موجب اختلال در اجرای برنامه‌های مدون ورزش و جوانان برای حضور مقتدرانه و هدفمند ورزشکاران استان در رویداد المپیک شده است.

وی افزود: ما در بعد فرهنگی با توجه به خلاء‌هایی که به لحاظ محدودیت‌های کرونایی وجود داشت سعی کردیم در برنامه‌ریزی و اجرا تلاش و تکاپوی بیشتری داشته باشیم و حمایت‌های معنوی از اسطوره‌های ورزشی نیز در قالب همین طرح‌های امیدافزا برای ورزشکاران تعریف می‌شود.

وی با اشاره به رونمایی از تندیس پهلوان حسین توکلی در محمودآباد گفت: آمادگی اجرای چنین برنامه‌های مشابهی را در سراسر مازندران داریم و از آنجا که مازندران مهد ورزشکاران و پهلوانان محسوب می‌شود با تمام ظرفیت‌ها برای ادامه این برنامه فرهنگ‌ساز برنامه‌ریزی خواهیم کرد.

ییلاقی اشرفی پهلوان حسین توکلی را طلسم شکن در المپیک معرفی کرد و خاطرنشان کرد: پشتوانه همه امور ما افتخاراتی است که توکلی‌ها برای مازندران و ایران به ارمغان آوردند و امیدواریم با همت و تلاش ورزشکاران ایران در المپیک آینده، شاهد طلسم شکن بسیاری از رشته‌های ورزشی باشیم.

به گزارش فارس، این مراسم با حضور امام جمعه و فرماندار محمودآباد، معاون فرهنگی و جوانان اداره کل ورزش و جوانان، رئیس اداره ورزش و جوانان این شهرستان و جمعی از قهرمانان و نام‌آوران ورزش کشور و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

انتهای پیام/۸۶۰۴۸/ج


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »