بی توجهی مسؤولان به آتش سوزی‌های لوداب/گور اسپید همچنان می‌سوزد

جمال روحانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در لوداب در خصوص آتش سوزی‌های مراتع و جنگل های بخش لوداب اظهار کرد: فعالیت‌های خودجوش مردمی،باوجود بی‌مهری‌ مسؤولان استانی و شهرستانی هنوز ادامه دارد.

روحانی با اشاره به آتش سوزی‌ها در مناطق دارای ارتفاع بالا که منجر به سوختن بیش از ۱۰۰ هکتار گفت: از دیروز ساعت ۲ که مارا از آتش‌سوزی آگاه کردند با کمترین امکانات که مواد غذایی و آب و دیگر اقلام ابتدایی بوده را با الاغ به محل برده و شروع به خاموش کردن آتش کردیم که متاسفانه با وجود همه تلاش ها هنوز منطقه گور اسپید می‌سوزد.

بخش دار لوداب درباره مشکلات موجود و نیازها و امکاناتی که مورد نیاز است گفت: مهم‌ترین مشکل و نیاز، هلی برد نیرو است که باید بیش از چند ساعت پیاده روی به منطقه که آتش‌سوزی شده برسند هنگامی که به محل آتش‌سوزی می رسند توانایی انجام کار را ندارند.

وی گفت: مشکل دیگر نبود وسایل مناسبی چون کفش،لباس مناسب،چراغ قوه،آب،غذا و……است که باید هر لحظه این امکانات وجود داشته باشد.ولی متاسفانه هیچ نهاد استانی و شهرستانی وارد عمل نمی‌شوند.

روحانی با اشاره به اینکه بیش از چندین بار از قبل، تقاضای امکاناتی چون لباس و کفش و…را داشته‌ایم ولی مورد بی‌توجهی و بی‌مهری مسؤولان قرار گرفته‌ایم افزود: درچنین مواردی حتما باید مدیر شهرستان و مسولان استانی باید در محل حضور داشته تا از وضعیت کار و چگونگی پیشرفت آن گزارش گرفته و متناسب با وضعیت امکانات مورد نیاز فراهم شود.

انتهای پیام/82009/ر


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »