فرمانده مرزبانی ناجا: امنیت کشور در بالاترین سطح است

به گزارش خبرگزاری فارس سردار “احمدعلی گودرزی” در حاشیه بازدید از یگان های مرزی استان گلستان، سربازی و نگهبانی از مرزهای کشور را جهت برقراری امنیت و حفظ میهن اسلامی امری مقدس و افتخاری جاویدان دانست و اظهار داشت: مرزبانان با روحیه ایثارگری و شهادت طلبی از مرزهای ایران اسلامی حراست و پاسداری می کنند و اجازه تعدی و تجاوز به دشمنان و بیگانگان را نخواهند داد.

وی با اشاره به اینکه نشاط و شادابی وصف ناپذیری در روحیه مرزبانان وجود دارد، افزود: الحمدلله کشور با ثبات و مقتدری در منطقه هستیم، مرزهای مستحکم و سربازان جان بر کفی داریم که در کنار یکدیگر با درک درست از خدمت به امنیت کشور، از حریم و مرزهای کشور پاسداری و حراست می‌کنند.

سردار گودرزی با بیان اینکه مرزبانی یکی از ایستگاه‌های اثرگذار در تامین امنیت کشوردر موفقیت های مختلف در عرصه های مختلف در کشور است، ادامه داد: مرزبانان در شرایط مختلف از مرزهای کشور مراقبت می‌کنند و امروز امنیت کشور در بالاترین سطح ممکن قرار دارد و هیچ گونه دغدغه ای برای امنیت وجود ندارد.

سردار گودرزی با بیان اینکه استکبار جهانی افکار و نقش‌های شوم پیرامون مرزهای ایران اسلامی دارد، بیان کرد: مرزبانان باید همواره پویا، هوشمند، آموزش دیده و آماده باشند تا با توکل بر حق تعالی از مرز های عزت و شرف ایران عزیز حراست و پاسداری کنند.

وی با تاکید بر هوشمندسازی، تجهیز مرزهای کشور الکترونیکی و اپتیکی خاطر نشان کرد: مرزبانان باید همواره پویا، هوشمند، آموزش دیده و آماده باشند تا با توکل بر حق تعالی از مرز های عزت و شرف ایران عزیز حراست و پاسداری کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا روحیه مرزبانان را همچون روحیه رزمندگان دوران دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: خون شهدای مرزبانی هم امتداد خون امام حسین (ع) است که رزمندگان مرزبانی با همان ایده و انگیزه از سرحدات ایران دفاع می‌کنند و حس غرور به وطن در همه‌ آنها نمایان است.

انتهای پیام/


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »