بین الملل

سفر سرزده مقام ارشد ارتش آمریکا به فلسطین اشغالی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «مارک میلی»، رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا در سفری سرزده وارد فلسطین اشغالی شد.

روزنامه واشنگتن‌پست گزارش داد میلی در پایگاهی در جنوب فلسطین اشغالی با مقام‌های ارشد اطلاعاتی و ارتش رژیم صهیونیستی دیدار کرده است.

این سفر در شرایطی انجام شده که رژیم صهیونیستی پس از شهادت یکی از رزمنده‌های حزب‌الله لبنان در دمشق توسط این رژیم در شرایط آماده‌باش قرار گرفته است.

ساعاتی قبل‌تررسانه‌های رژیم صهیونیستی از قول ارتش این رژیم صهیونیستی نوشتند که حزب الله لبنان خود را برای «انتقام» از این رژیم آماده کرده است.

شبکه تلویزیونی ۱۳ رژیم صهیونیستی گزارش داد: «ارزیابی در ارتش این است که حزب الله برای عملیات انتقامی در مرز با لبنان علیه سربازهای خود آماده می‌شود».

مقاومت اسلامی لبنان روز پنجشنبه پیکر شهید رزمنده «علی کامل محسن»‌ معروف به «جواد» را که در حمله هوایی صهیونیست‌ها شهید شده بود، تشییع کرد.

شیخ حسن عزالدین، نماینده عضو فراکسیونالوفاءحزب‌الله در پارلمان لبنان که در مراسمتدفینحضور داشت، با بیان اینکه شهید جواد در حمله هوایی اسرائیل به دمشق شهید شده است، اظهار داشت که نبرد بین مقاومت اسلامی لبنان و دشمن صهیونیست ادامه دارد و نبرد طولانی‌ است.

حزب‌الله لبنان سه‌شنبه گذشته اعلام کرد که در حمله هوایی دوشنبه رژیم صهیونیستی به اطراف فرودگاه دمشق سوریه، علی کامل محسن به شهادت رسیده است.

انتهای پیام/


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

مطالب مرتبط

۲۳ سال زندان در انتظار افشاکننده عوامل مرتبط با ترور سردار سلیمانی

وحشت تل‌آویو و واشنگتن از افشای اطلاعات قاتلان سردار سلیمانی / «مریم تامسون» چگونه تخلیه اطلاعاتی شد؟

سید حسن نصرالله: ارتش لبنان باید تقویت شود/ آمریکایی‌ها می‌خواهند پرونده لبنان را با مذاکرات ایران گره بزنند

از سراسر وب

۲۳ سال زندان در انتظار افشاکننده عوامل مرتبط با ترور سردار سلیمانی

۲۳ سال زندان در انتظار افشاکننده عوامل مرتبط با ترور سردار سلیمانی

دکمه بازگشت به بالا