ورزشی

آذری: داور با بازیکنان فولاد مثل برده رفتار می‌کرد/نکونام نمی‌خواست تیم را بیرون بکشد

به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار عجیب دو تیم نساجی مازندران و فولاد خوزستان باوجود جذابیت‌هایش، حاشیه‌های زیادی در برداشت. در همین رابطه سعید آذری مدیرعامل فولاد خوزستان نسبت به عملکرد داور بسیار ناراحت بود و اعلام داشت که فولاد شکایت‌نامه کتبی به کمیته انضباطی انجام داده است.

آذری در ابتدا بعد از انتقاد از مجری رادیویی برنامه، درخصوص اینکه مدت زیادی وی را روی خط نگه داشتند، از او گله کرد که در مقام مجری نباید با طرح جملاتی به‌نوعی خود را وکیل و وصی داور مسابقه نشان دهد و اگر تماس می‌گیرد باید زبان به کام بگیرد تا آنچه را او می‌گوید گوش کند.

وی در ادامه درخصوص اینکه درجایی گفته بوده است «وزیر با وزیر و سفیر با سفیر» و حالا با توجه به این مثال نباید به داور مسابقه انتقادی داشته باشد درباره نحوه قضاوت اکرمی داور مسابقه گفت: شما نمی‌خواهد وزیر با وزیر و سفیر با سفیر را به من یاد بدهید. آقای اکرمی داور مسابقه نسبت به عملکرد و تصمیماتی که گرفته اشتباه کرده است و اگر شما دقت نظر داشته باشید می‌بینید که در ارتباط با مسائل داوری با توجه به اظهار نظرات تمام کارشناسان، ایشان مرتکب قضاوت اشتباه شدند و شما همه آن صحنه‌ها را دیدید. پس لازم نیست که بگویم اکرمی چه اشتباهی را مرتکب شده است. اکرمی در زمین مسابقه رفتار مدیریتی نداشت و با بچه‌های ما به حالت ارباب‌ورعیتی و یا بهتر بگویم مثل برده‌ها رفتار می‌کرد.

آذری در ادامه افزود: برای مثال زمانی که او قصد داشت بازیکن ما را اخراج کند، پریرا کاپیتان ما به سمت او می‌رود اما وی با پشت دستش به او اشاره می‌کند که نزدیک من نشو. این‌همه تکبر برای چی؟ شما حتی یک لبخند از ایشان نمی‌بینید. ضمن اینکه او سه تا چهار اشتباه فاحش کرده است که کارشناسان روی آن نظر دادند و بنده درباره تصمیمات او چیزی نگفتم و نخواهم گفت وهمکاران ایشان کاملاً اشتباهاتش را در برنامه مشخص کردند و دقیقاً مدیریت او در کل مسابقه حرف‌وحدیث داشت. یعنی هر سوتی که او زد نیمکت نساجی 5 نفری حمله‌ور می‌شدند و دادوبیداد کردند و او را تحت تأثیر قراردادند. حالا یا اشتباه سهوی انجام داده و یا تمرکزش برهم‌خورده و با اخراجی بازیکن تیم ما بازی را واگذار کردیم.

مدیرعامل فولاد و درباره اینکه آیا این باشگاه نسبت به عملکرد قضاوت شکایت کتبی انجام می‌دهد، اظهار داشت: بله ما شکایت کتبی را تنظیم کردیم و به کمیته انضباطی انجام دادیم. پول آن را هم به‌حساب ریختیم تا شکایت ما رسیدگی شود.

آذری که با رادیو ایران گفت و گو می کرد درباره اینکه آیا آقای نکونام بعد از ضربه پنالتی قصد بیرون آوردن تیم را داشته است تأکید داشت: خیر، چنین موضوع صحت ندارد و بعد از ضربه پنالتی نکونام بازیکنان را فراخواند تا در صورت گل شدن پنالتی بچه‌ها چه تاکتیکی را به کار ببرند و بازیکنان نیز گلویی تازه کنند.

انتهای پیام/


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

مطالب مرتبط

مربی فولاد خوزستان: داور بازی را برای تیم نساجی درآورد

عیسی آل کثیر

پخش فوتبال ایتالیا ـ اسپانیا و دیدارهای استقلال و پرسپولیس

مشکلات پنجره بسته نقل و انتقالاتی فولاد از نگاه نکونام

آذری: وضعیت کرونایی اهواز باعث شد میزبانی لیگ قهرمانان را از دست بدهیم

از سراسر وب

افتتاح پروژه‌های صنایع معدنی به ارزش ۲ میلیارد دلار در سال جاری

رکورد گل ملی هنوز در اختیار علی دایی است/نمی‌دانم فصل بعد هم در فولاد هستم یا نه / حیف ذوب آهن است که بعد از 50 سال به چنین روزی بیافتد

برنده دیدار دوستانه سپاهان و آلومینیوم

همت بلند فولادمردان خوزستان تحریم‌ها را به زانو درآورد

مقایسه Fifa 17 با Pes 2017

دکمه بازگشت به بالا