استانها

مصرف مرغ افزایش یافت/ زنجان پایین‌ترین قیمت را در کشور دارد

سید ناصر رمضانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: طی یک هفته گذشته به اندازه نیاز مرغ توزیع شده و مشکلی از این نظر وجود ندارد.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با اشاره به اینکه قیمت مرغ گرم در استان زنجان 16 هزار تومان است، تصریح کرد: این قیمت از همه استان‌ها پایین‌تر است.

وی با بیان اینکه طی هفته جاری روزانه به صورت متوسط 50 یا 60 تن مرغ گرم در استان توزیع شده است، اضافه کرد: امروز نیز حدود 50 تن مرغ گرم در زنجان توزیع شده است.

رمضانلو با بیان اینکه به خاطر نزدیک بودن عید قربان طی چند روز گذشته میزان توزیع افزایش یافته است، گفت: اینکه با میزان توزیع کافی، بازهم مرغ کم است به خاطر عید قربان است چون مصرف افزایش یافته است.

رئیس اتحادیه مرغ، تخم‌مرغ و ماهی‌فروشان زنجان با بیان اینکه برای شنبه نیز مرغ در استان وجود دارد، اضافه کرد: علاوه بر این 8 تن توزیع مرغ منجمد را نیز داشتیم.

وی ادامه داد: 23 تن در زنجان، 6 تن و 800 کیلوگرم در قیدار، سلطانیه یک تن و 200 کیلوگرم، ماهشان یک تن و 300 کیلوگرم، زرین آباد 600 کیلوگرم، ابهر و خرم‌دره نیز بیش از 8 تن مرغ توزیع شده است.

انتهای پیام/73005/ق


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

مطالب مرتبط

ثبات قیمت مرغ در بازار

قیمت مرغ در بازار چند؟

قیمت مرغ 1400

ثبات نسبی قیمت مرغ در بازار

قیمت مرغ در ایام‌ تاسوعا و عاشورا نوسانی ندارد/ نرخ هر کیلو مرغ، ۱۹ هزار تومان

قیمت هر کیلو مرغ ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان شد

از سراسر وب

وزیر راه و شهرسازی: بورس سیمان گروگان گرفتن مردم است

علت افزایش مجدد قیمت مرغ

تذکرات کتبی نمایندگان به مسئولان اجرایی کشور

دکمه بازگشت به بالا