بین الملل

قطعی برق 119 هزار مشترک در بخش منهتن نیویورک

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس،بنابر اعلام «کُن ادیسون» شرکت اصلی توزیع برق کلان‌شهر نیویورک، چندین ناحیه در بخش منهتن شمالی روز جمعه خود را بدون برق آغاز کردند.

آنطور که نقشه این شرکت نشان می‌دهد، تازه‌ترین موارد قطعی برق در محله «هارلم» در شمال غرب این بخش و محله‌های شمال شرقی رخ داده است.

به گزارش خبرگزاری «اسپوتنیک»، بنابر اعلام مقامات، بیش از ۱۱۹ هزار مشترک بدون برق مانده‌اند. اوایل این هفته نیز دست‌کم یک میلیون و ۳۰۰ هزار نفر در پی توفان «ایسایاس» به این مشکل دچار شده بودند.

ساکنان این مناطق در توییتر از قطعی برق خانه‌ها خود خبر داده و از این شرکت خواسته‌اند هر چه سریعتر این مشکل را برطرف کند.

توفان ایسایاس که ابتدا از ایالت کارولینای شمالی شروع شد، مناطق وسیعی از آمریکا شامل ایالت نیویورک را درنوردیده و تلفات و خسارت‌ به بار آورده است.

به نوشتهآسوشیتدپرس، توفان گرمسیری موسوم به ایسایاس سواحل آمریکا در اقیانوس اطلس را درنوردیده و تاکنون سبب فوت حداقل ۵ نفر شده است.

طوفان ایسایاس در ابتدا سبب ایجاد گردباد، بارش شدید باران، وقوع سیل و آتش سوزی در بخش‌هایی از ایالت کارولینای شمالی شد و ده‌ها نفر را آواره کرد.

انتهای پیام/


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

دکمه بازگشت به بالا