استانها

مطالبات جامعه ورزشی طبس| از احداث دهکده ورزش ساحلی تا توسعه زیرساخت‌ها در پارک بانوان

به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، نخستین جلسه شورای ورزشی شهرستان طبس گلشن در سال جاری با حضور معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان، جمعی از مسؤولان نهادها و ادارات و تعدادی از رؤسای هیئت‌های ورزشی با اولویت مطالبات حوزه ورزش این شهرستان برگزار شد.

در این جلسه ضمن بررسی ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و توانمندی‌های شهرستان به صورت ویژه به موضوع احداث دهکده ورزش ساحلی، حق امتیاز پایگاه قهرمانی هندبال شرق کشور در طبس، احداث مجموعه ورزش کارگری، توسعه زیرساخت‌های ورزشی در پارک بانوان، میزبانی اردو تیم ملی هندبال در طبس، بهره‌گیری از ظرفیت‌های بخش خصوصی و کمک به نیازهای باشگاه‌های ورزشی پرداخته شد.

احداث زمین ساحلی تلخاب، لزوم ترغیب خیرین و دهیاران برای آماده سازی زیرسازی چمن‌های مصنوعی، توسعه زیرساخت‌های ورزشی در روستاها و خانه‌های ورزش روستایی، برخورداری حوزه ورزش و جوانان از ظرفیت مالیات بر ارزش افزوده شرکت‌های معدنی شهرستان و همچنین تشکیل کارگروه مطالبات ورزشی شهرستان از دیگر مطالبات حاضران از جمله موضوعاتی بود که در این جلسه مطرح شد.

به گزارش خبرگزاری فارس در نخستین جلسه شورای شهرستان طبس مقرر گردید در آینده نزدیک دومین جلسه این شورا با حضور فرماندار ویژه شهرستان، نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان‌جنوبی برگزار و پیگیر عملیاتی شدن مطالبات مطروحه باشند.

انتهای‌پیام/69014/ج


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

دکمه بازگشت به بالا