حملات توپخانه‌ای رژیم صهیونیستی به مرکز و جنوب نوار غزه

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، توپخانه رژیم صهیونیستی بامداد امروز یکشنبه دو مقر نیروهای مقاومت فلسطین را در مرکز و جنوب نوار غزه بمباران کرد.

خبرگزاری «صفا» گزارش داد که نظامیان صهیونیست به سمت یک مقر متعلق به نیروهای «کنترل میدانی» (وابسته به فلسطین) در شرق شهرک «الفخاری» واقع در شرق خان یونس (جنوب نوار غزه) تیراندازی کردند.

وی تصریح کرد، صهیونیستها همچنین به سمت یک مقر متعلق به نیروهای مذکور در شرق شهر «دیرالبلح» (مرکز نوار غزه) تیراندازی کردند.

صفا گزارش داد که در پی این حملات، فقط آسیب مادی وارد شده و هیچ یک از شهروندان فلسطینی، آسیب ندیدند.

این در حالی است که «اسماعیل رضوان» عضو ارشد جنش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در اشاره به تجاوزهای اخیر رژیم صهیونستی گفت:‌ «مقاومت دست بسته نخواهد ماند. اشغالگران باید مسئولیت جنایتشان علیه [مردم] نوار غزه را به دوش بکشند»

رضوان گفت که «شکستن محاصره تحمیلی علیه [مردم] غزه، حق ماست. تصمیم ما برای شکستن و مقابله با دشمن واضح است. هزینه آن هر چه می‌خواهد باشد… معادله واضح است: گلوله‌باران در مقابل گلوله‌باران، خون در مقابل خون، موشک در مقابل موشک».

این اظهارات در واکنش به تجاوزهای اخیر رژیم صهیونیستی است. صهیونیست‌ها طی دو هفته اخیر به بهانه‌های واهی مواضعی را در نوار غزه هدف حمله هوایی و توپخانه‌ای قرار دادند.

انتهای پیام/


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »