ترمیم بیش از 32 هزار نقطه خرابی در سطح معابر پایتخت

به گزارش گروه شهری خبرگزاری فارس، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در تشریح دستاوردهای اجرایی طرح بهسازی معابر شهر تهران، ضمن اعلام خبر فوق افزود: در مقطع زمانی اول فرودین ماه سال 1399 لغایت بیستم مردادماه سال جاری حدود 330 هزار تن آسفالت در سطح معابر بزرگراهی و غیربزرگراهی پایتخت پخش و اجرا شده که در نتیجه آن بیش از 140 معبر مورد تراش و روکش کلی قرار گرفته و بیش از 32 هزار نقطه از عوارض خرابی سطح معابر مرمت شده است.

وی با بیان آنکه حدود 110 هزار تن از حجم آسفالت مورد اشاره توسط پیمانکاران و واحدهای اجرایی سازمان مهندسی و عمران شهر تهران پخش و اجرا شده است، یادآور شد: مابقی حجم آسفالت تولید شده شامل 220 هزار تن توسط شهرداری های مناطق 22گانه صرف ترمیم روکش معابر حمل و نقلی شده است.

به گفته معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، امسال نیز اجرای یک میلیون تن آسفالت در قالب طرح بهسازی معابر شهر تهران هدف گذاری شده است و در نتیجه عملکرد 5 ماهه نخست امسال، حجم پیام های گلایه آمیز شهروندان در ارتباط با مشکلات روکش آسفالت معابر به نحوی محسوس کاهش یافته است.

طرح بهسازی معابر در سال 1399 با اطمینان بیشتر در مورد دستیابی به اهداف کمی، ارتقای دوام و کیفیت آسفالت را نیز مدنظر قرار داده است.

اتکا به ظرفیت های داخلی شهرداری تهران در تولید آسفالت و صرفه جویی قابل ملاحظه در هزینه های تولید، امکان کنترل کیفی آسفالت در محل کارخانه و تامین نیاز مناطق شهرداری تهران به آسفالت از جمله مهمترین مشخصات و مزایای این طرح است.

انتهای پیام/


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »