کمک مومنانه| توزیع 8 هزار بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند/ ساخت 23 مدرسه توسط خیر گنبدی

  • صفحه خانگی
  • >
  • استانها
  • >
  • کمک مومنانه| توزیع 8 هزار بسته معیشتی و لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند/ ساخت 23 مدرسه توسط خیر گنبدی

به گزارش خبرگزاری فارس از گنبدکاووس، عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در مراسم متمرکز توزیع لوازم‌التحریر و بسته معیشتی بین دانش آموزان نیازمند در مدرسه «روستای فیضیه یک» شهرستان اظهار کرد: توزیع عادلانه بسته‌های آموزشی و یا کمک‌های مومنانه با ورود نیکوکاران به حوزه‌های مختلف امکان‌پذیر است.
وی تصریح کرد: دولت در کنار نیکوکاران می‌تواند فعالیت‌های گسترده‌ای انجام دهد که این فعالیت‌های سبب رفاه حال مردم و کاهش مشکلات آنها شود.
فرماندار شهرستان گنبدکاووس با اشاره به اقدامات گسترده نیکوکار گنبدی در حوزه های مختلف ادامه داد: «حاج‌محمد شهرکی» نیکوکار گنبدی در همه عرصه‌ها در زمان و مکان‌های مختلف در سراسر کشور ورود کرده و سبب کاهش آلام درد مردم در حوزه‌های مختلف بوده است.

وی خاطرنشان کرد: این نیکوکار در زمان سیل و شیوع کرونا اقدامات گسترده‌ای در سطح کشور و استان داشته و مرکز جامع سرطان و آنژیوگرافی در شهرستان گنبدکاووس به برکت اقدامات این خیر گنبدی است.
کریمی گفت: هرجا مردم نیاز به حمایت و کمک داشتند این فرد نیکوکار دست نیازمندان را به گرمی فشرده و صادقانه و خالصانه وارد میدان عمل شده است.

23 مدرسه توسط خیرین گنبدی در حال ساخت است
مدیر آموزش و پرورش شهرستان گنبدکاووس در این مراسم اظهار کرد: بیشترین احداث و ساخت مدارس در استان توسط خیرین در گنبدکاووس انجام شده و این افتخاری برای شهرستان است.
وی تصریح کرد: هرساله توسط «حاج محمد شهرکی» بسته‌های لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان سراسر کشور استان و شهرستان توزیع می‌شود که امسال با توجه به شیوع کرونا و تحت تاثیر قرار گرفتن شرایط اقتصادی مردم بسته‌های معیشتی هم توزیع می‌شود.
کمال‌الدین نظرنژاد گفت: امسال هم مانند سال‌های گذشته 8 هزار بسته لوازم‌التحریر و بسته‌های معیشتی بین دانش آموزان نیازمند توزیع می‌شود.
انتهای پیام/2307


صفحه اصلی خبر: خبرگزاری فارساخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »