سیاسی

استراتژی اسکوچیچ؛ تیمی جوان تر و با انگیزه 

به گزارش “ورزش سه”، به نظر می رسد در ماه های آتی و با نقشه راه هایی که اسکوچیچ برای تیم ملی تعریف می کند شرایط کمی تغییر کند. ابتدا که قرار است تیم ملی به خاطر نیاز به پیروزی در بازی های آتی با شیوه 2-4-4 بازی کند؛ حضور کاوه رضایی هم در اردوی تیم ملی محتمل است به این دلیل که اینروزها در ترکیب تیم شارلوا ارایه گر بازی های خوبی در لیگ برتر بلژیک است. مهاجم سابق استقلال در زمان مربیگری کارلوس کی روش چند باری به اردوی تیم ملی دعوت شد اما هیچ گاه نتوانست به مهره موثر در ترکیب تیم ملی تبدیل شود شاید به این دلیل که سرمربی تیم ملی علاقه ویژه ای به سبک بازی سردار آزمون و مهدی طارمی داشت که این در فوتبال حرفه ای مرسوم است. اما به نظر می رسد اسکوچیچ فضای رقابت با سردار آزمون و مهدی طارمی را برای کاوه رضایی ایجاد کند و به او فرصت دهد که در این رقابت نگاه ها را نسبت به خود تغییر دهد. 

 

یکی از حسن های بازی کاوه رضایی که در تیم شارلوا مشهود است جدا از چارچوب شناسی دوندگی و جنگندی است؛ چیزی که تیم ملی در بازی های پیش رو به دلیل نیاز به پیروزی بدان نیازمند است یا همان سماجت مهاجم که گاهی گل هایی برای تیم به همراه می آورد که از قبل پیش بینی نشده است. البته تیم ملی به جز این مهاجمان کریم انصاری فرد را هم دارد که بار دیگر به فوتبال اروپا برگشته و اینروزها در تیم آ. ا. ک آتن توپ می زند. او بر خلاف کاوه رضایی شانس بیشتری برای حضور در ترکیب تیم ملی پیدا کرد و حتی در برخی از بازی ها به عنوان وینگر به میدان می رفت؛ او زننده گل تیم ملی در بازی با پرتغال و در جام جهانی 2018 روسیه بود. 

 

 

تعویق بازی های تیم ملی به بهانه ویروس کرونا موجب شده تا سرمربی تیم ملی در ماه های اخیر روی توانمندی لژیونرها و بازیکنان داخلی به خوبی زوم کند؛ به  نظر می رسد لیست جدید تیم ملی با سوپرایزهایی هم همراه باشد که گفته می شود یکی از بازیکنان جدید که احتمال دعوت از او وجود دارد؛ مهدی قایدی است. بازیکن ریز نقش استقلال. هدف اسکوچیچ جوان سازی تیم ملی هم هست و ایجاد رقابت بین بازیکنان تیم ملی در پست های مختلف. بدون شک این به سود تیم ملی و به سود بازیکنان است.

استراتژی اسکوچیچ؛ تیمی جوان تر و با انگیزه 
صفحه اصلی خبر: ورزش سهاخبار  NEWS

مطالب مرتبط

نمازی: خارج از قرارداد هیچ پولی به کی روش پرداخت نشد/ او پاداش خود را بین مربیان ایرانی تیم ملی تقسیم می‌کرد

توصیه جالب عقاب آسیا به امیر عابدزاده

شغل جدید سرمربی سابق تیم ملی

شب یلدای بازیکنان تیم ملی و کارلوس کی روش + تصاویر

عکسی عروسی محسن مسلمان/همسر محسن مسلمان کیست؟

از سراسر وب

خبر شوک‌آور درباره کی‌روش و تیم ملی

جدیدترین عکس سعید عزت اللهی

اسکوچیچ به کی روش پیوست/ تیم ملی؛ هر ۳۱۵ دقیقه فقط یک گل خورده

عکسی عروسی محسن مسلمان/همسر محسن مسلمان کیست؟

دکمه بازگشت به بالا