یاری: با چرخه انتخابی کشتی گیران می‌توانند به حق خود برسند/ برای حضور در لیگ نیاز به اسپانسر داریم

  • صفحه خانگی
  • >
  • ورزشی
  • >
  • یاری: با چرخه انتخابی کشتی گیران می‌توانند به حق خود برسند/ برای حضور در لیگ نیاز به اسپانسر داریم

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، حمیدرضا یاری رئیس هیأت کشتی استان همدان در مورد وضعیت کشتی این استان گفت: در حال حاضر به خاطر شیوع ویروس کرونا، فعالیت‌های ورزشی نداریم، اما به کشتی گیران گفته ایم که به صورت انفرادی تمرینات آماده سازی خود را ادامه دهند تا هر زمان که اجازه فعالیت صادر شد، بتوانیم کار را راحت‌تر از سر بگیریم.

وی ادامه داد: البته کار‌های جاری هیأت را پیگیری می‌کنیم و جلساتی را نیز با کمیته‌های مختلف برگزار کرده ایم و هفته آینده نیز محسن کاوه مهمان کشتی همدان خواهد بود.

یاری تصریح کرد: توجه ویژه‌ای به رده‌ی سنی نونهالان داریم و به نفرات خود گفته ایم که آمادگی خود را حفظ کنند تا در صورت برگزاری مسابقات در شهریورماه، بتوانیم عملکرد موفقی داشته باشیم.

وی در مورد حضور استان همدان در لیگ برتر کشتی گفت: جلساتی را با رئیس سازمان لیگ برگزار کرده ایم و در صورتی که بتوانیم اسپاسنر خوبی پیدا کنیم قطعا در لیگ برتر کشتی آزاد شرکت خواهیم کرد.

یاری در مورد عملکرد فدراسیون کشتی و تعامل آن با هیأت‌های کشتی استان اظهار داشت: با حضور مدیریت جدید شاهد تغییرات خوبی هستیم و کار از تک بعدی بودن خارج شده است. یکی از قول‌هایی که علیرضا دبیر در مجمع داده بود، چرخه انتخابی بود که خوشبختانه به قول خود عمل کرد. همچنین فدراسیون در بخش عمرانی و مالی نیز عملکرد خوبی داشته که نمونه بارز آن بازسازی خانه کشتی شهید هادی و پرداخت بدهی‌های شرکت‌های هواپیمایی، حق الزحمه داوران و سنوات پرسنل بود.

وی در پایان خاطرنشان کرد: چرخه انتخابی به کشتی گیران برای ادامه کار انگیزه می‌دهد و خوشحالم که به تصویب رسید چراکه کشتی گیران می‌توانند به حق خود برسند و دیگر کسی به صورت انتصابی به مسابقات اعزام نخواهد شد.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »