دستگیری سارقان ام وی ام در شهر ری

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،سرهنگ میررضا بهرامی رئیس کلانتری ۱۷۲ حرم عبدالعظیم (ع) گفت: ساعت ۱۴:۰۰ ظهر روز گذشته شانزدهم خردادماه مرد جوانی در تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ از به سرقت رفتن خودروی MWM قرمز رنگش از سوی سارقان پراید سوار خبر داد که تیمی از ماموران برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: ماموران با حضور در خیابان بهشتی، اطلاع پیدا کردند که مرد جوان پس از بنزین زدن در پمپ بنزین سوار بر خودرویش بود تا اینکه در مقابل یک سوپرمارکت پارک می‌کند و در حالی که سوئیچ روی خودرو بوده برای خرید به سوپر مارکت می‌رود که در این لحظه ۲ مرد پراید سوار در کنار خودرو پارک کرده و یکی از آن‌ها در چشم بهم زدنی خود را به پشت فرمان خودروی ام وی ام رسانده و پا به فرار می‌گذارد.

این مقام پلیسی ادامه داد: در صحنه فرار دزدان شاگرد مغازه سوپر مارکت که قصد داشته مانع فرار دزدان شود خود را به خودروی ام وی ام آویزان می‌کند، اما با توجه به حرکت سارق خودرو، پسر جوان روی زمین افتاده و از ناحیه پا دچار جراحت می‌شود.

رئیس کلانتری ۱۷۲ حرم عبدالعظیم گفت: ماموران با شناسایی مشخصات خودرو، پلاک انتظامی هر دو خودرو را به گشت‌های کلانتری گزارش می‌کنند تا اینکه پس از ۲ ساعت ماموران گشت کلانتری خودروی پراید را که ۲ هفته قبل در منطقه قلعه نو به سرقت رفت است را مشاهده می‌کنند و تعقیب و گریز پلیسی آغاز می‌شود تا اینکه پس از ۲۰ دقیقه طرح مهار خودروی سرقتی متوقف و سارق جوان دستگیر می‌شود.

سرهنگ بهرامی عنوان کرد: سارق جوان پس از دستگیری پسر خاله اش را لو داد و اعتراف کرد که خودروی ام وی ام قرمز رنگ دست پسرخاله اش است که با هماهنگی‌های قضائی سارق ام وی ام قرمز رنگ جاده ورامین دستگیر می‌شود.

وی افزود: سارقان که به تازگی از زندان آزاد شدند و از دزدان سابقه دار هستند اعتراف کردند که در مدت زمان ۳ ماه ۱۲ فقره سرقت خودرو مرتکب شده اند.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »