رزرو پیش از ورود به طرح ترافیک نداریم

محمد علیخانی رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگارحوزه شهری گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به انتشار برخی اخبار مبنی بر اجرای رزرو پیش از ورود به محدوده طرح ترافیک گفت: بسته ترافیکی پایتخت با توجه به شرایط کرونایی تهران تهیه و به تصویب شورای ترافیک رسید و باید به این نکته تاکید کنم که در بسته مصوب سقف ورود به محدوده طرح ترافیک (۱۰۳ هزار خودرو در روز) برداشته شده است.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران افزود: ما در بسته ترافیکی پایتخت برای اقشار خاص مانند رانندگان تاکسی‌های اینترنتی و پرستاران تردد‌های رایگان قرار دادیم که اگر می‌خواستیم سقف مجاز ورود به محدوده طرح ترافیک را در نظر بگیریم با مشکل مواجه می‌شدیم.

علیخانی ادامه داد: به عنوان مثال در صورت قرار دادن سقف مجاز تردد در محدوده طرح ترافیک (۱۰۳ هزار خودرو در روز) تنها خودرو‌های تاکسی‌های اینترنتی برای تکمیل سقف ظرفیت تردد کافی بودند و ما دیگر نمی‌توانستیم برای اقشار خاص دیگر تخفیف در نظر بگیریم.

او ادامه داد: انتشار برخی اخبار مبنی بر اجرای طرح رزرو پیش از ورود به محدوده طرح ترافیک از سوی برخی از رسانه‌ها کم اطلاعی آن‌ها از اطلاعات بسته ترافیکی است.
انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »