مقام روس: نمایندگان کنگره آمریکا همانند قاتل جورج فلوید رفتار می‌کنند!

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری تاس، ایرینا یاروویا، نائب رئیس مجلس دومای روسیه از تصمیم کنگره آمریکا برای تحریم ایران و روسیه انتقاد کرد.

بر این اساس، وی گفت: پیشنهاد خشونت آمیز و بی اساس نمایندگان کنگره آمریکا در ارائه طرحی برای تحریم ایران، روسیه و چین شبیه رفتاری است که مامور جنایتکار آمریکایی با جورج فلوید کرد.

این مقام روس خاطر نشان کرد: نمایندگان کنگره انتخاب کرده اند مانند رفتار آن مامور پلیس با جنون رفتار کنند، پس آن‌ها باید عواقب چنین جنونی را نیز بپذیرند. ما همیشه با تروریسم جنگیده ایم.

نمایندگان جمهوریخواه کنگره مدعی هستند روسیه از سپاه پاسداران ایران و حزب الله لبنان حمایت می‌کند و باید در لیست کشور‌های حامی تروریسم دولتی قرار بگیرد. همچنین آمریکا خواستار اخراج روسیه از شبکه سوئیفت است.

جمهوری‌خواهان کنگره آمریکا روز چهارشنبه از طرحی رونمایی کردند که بر اساس آن، تحریم های شدیدتری علیه ایران و روسیه اعمال خواهد شد.

قرار دادن انصارالله در فهرست سازمان‌های به اصطلاح تروریستی، اعمال تحریم‌های جدید علیه صنعت خودروسازی کشورمان و قرار گرفتن نام سردار حاجی زاده در لیست تحریمی آمریکا از جمله مسائلی است که در این طرح به آنها اشاره شده است.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »