ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: ایران چالشی بزرگ برای اسرائیل، منطقه و جهان است

  • صفحه خانگی
  • >
  • بین الملل
  • >
  • ادعای وزیر جنگ رژیم صهیونیستی: ایران چالشی بزرگ برای اسرائیل، منطقه و جهان است

به گزارش  گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از جروزالم پست، بنی گانتس، وزیر جنگ رژیم صهیونیستی روز یکشنبه از قطعنامه ضد ایرانی شورای حکام آژانس بین المللی انرژی اتمی استقبال کرد.

گانتس با تکمیل ادعا‌های بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد ایران در ابتدا یک مشکل برای جهان، سپس یک مشکل منطقه‌ای است و ثبات کل خاورمیانه را تضعیف می‌کند! گانتس در ادامه ادعا‌های خود جمهوری اسلامی را چالشی بزرگ برای رژیم صهیونیستی دانست.

پیشتر نیز نخست وزیر رژیم صهیونیستی در نشست کابینه این رژیم مدعی شده بود آژانس بین المللی انرژی اتمی متوجه شد که ایران در خصوص جاه طلبی‌های هسته‌ای خود دروغ می‌گوید.

شورای حکام آژانس روز جمعه قطعنامه‌ای را به تصویب رساند که بر مبنای آن از ایران خواسته می‌شود تا با همکاری کامل با بازرسان آژانس، مانع دسترسی آن‌ها به دو سایت در این کشور نشود.

در متن این قطعنامه آمده است: شورای حکام از ایران می‌خواهد به طور کامل با آژانس همکاری کند و به درخواست‌های آژانس از جمله دسترسی به مکان‌های مشخص شده از سوی آژانس، بدون تاخیر پاسخ دهد.

اخیرا رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی طی گزارشی مدعی شد که ایران اجازه دسترسی به دو سایت هسته‌ای خود را به آژانس نمی‌دهد. ادعایی که از سوی نماینده دائم روسیه در آژانس رد شده است.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »