افشاگری جدید وکیل سابق ترامپ از نژادپرستی او

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از هیل، مایکل کوهن، وکیل سابق دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، در نسخه دست نوشته کتاب افشاگرانه خود از نظرات نژادپرستانه این نامزد انتخاباتی درباره دیگر مقامات این کشور نوشته است.

به گزارش این پایگاه خبری در این دست نوشته از نظرات نژادگرایانه و تبعیض نژادی ترامپ درباره باراک اوباما، رئیس جمهور پیشین آمریکا، و نلسون ماندلا، نخستین رئیس جمهور آفریقای جنوبی، مطالبی آورده شده است.

امروز اخباری مبنی بر در خواست کوهن به دادگاه فدرال آمریکا برای آزادی خود ارائه داده و گفته است تنها به دلیل این کتاب افشاگرانه پشت میله‌های زندان به سر می‌برد.

وکلای او درباره نوشته‌هایش گفته‌اند: «کتاب کوهن از تجارب دست اول از رابطه‌اش با ترامپ می‌گوید و حاوی جزئیات گرافیکی از رفتار رئیس جمهور پشت در‌های بسته و محافل خصوصی است.»

آن‌ها برای توضیح این صحبت خود مثال از صحبت‌های نژادپرستانه ترامپ زده و گفته‌اند: «این کتاب از نظرات ضدستیزی رئیس جمهور نسبت به یهودیان و صحبت‌های نژادپرستانه او نسبت به باراک اوباما و ماندلا می‌گوید.»

کوهن خود نیز درباره این کتاب گفته است: «قطعا نوشته‌های من مطلوب ترامپ نخواهد بود، در کتابم واقعیت او را که فردی دروغگو، کثیف، متقلب، ریاکار و نژادپرست است را به تصویر کشیده‌ام.»

کوهن در ماه مه به دلیل نگرانی از ابتلا به کرونا در زندان به طور موقت از حبس آزاد شد، اما بار دیگر این ماه به زندان بازگشت. او یک سال از حبس سه ساله خود را به اتهام پرداخت حق السکوت به دو زن و همچنین جرایم مالی و دروغ گفتن به کنگره در مورد برنامه‌های ساخت برج ترامپ سپری کرده است.

بنا به گفته وکلای کوهن، بازگشت او به زندان نقض حقوق اولیه بر اساس قانون اساسی آمریکا محسوب می‌شود. وکلای او در دادخواستی که به دادگاه فدرال منهتن علیه ویلیام بار، دادستان کل آمریکا و همچنین مدیر دفتر زندان‌ها ارائه داده‌اند به این موضوع اشاره کرده‌اند. در این دادخواست آمده است «او (کوهن) به دلیل انتقام از سخنانش، از جمله آنکه گفته است قصد نوشتن کتابی انتقادی درباره رئیس‌جمهور را دارد، به زندان افتاده است.»

کتابی که کوهن پس از محکومیتش شروع به نوشتن آن کرده شرح تجارب کاری خودش با ترامپ است که در آن موضوعاتی مانند نگرانی عمومی از انتخابات آتی این کشور مطرح شده است. کوهن پیش از رفتن دوباره به زندان در توئیتر خود گفته بود قصد دارد این کتاب را پیش از انتخابات ماه نوامبر منتشر کند.

انتهای پیام/

افشاگری جدید وکیل سابق ترامپ از نژادپرستی او
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »