اجازه نمی‌دهیم کارخانه‌ای تعطیل یا کارگری بیکار شود

اجازه نمی‌دهیم کارخانه‌ای تعطیل یا کارگری بیکار شود

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سعید عمرانی معاون قضایی دادستان کل کشور از مجتمع صنایع غذایی میهن بازدید کرد.

وی در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران با بیان اینکه شرکت مجتمع صنایع غذایی میهن جزء شرکت‌های پیشرو در امر تولید داخل است گفت: یکی از کارهایی که ما در دستگاه قضایی به صورت جدی به دنبال آن هستیم و ریاست محترم قوه قضاییه هم بر آن تأکید دارند بحث حمایت از تولید و تولیدکنندگان است.

وی گفت: بر این اساس بر خود تکلیف می‌دانیم که در شرایط سخت کنونی در کنار صاحبان صنایع بوده و کمک کنیم تا چرخ تولیدات آن‌ها از حرکت باز نایستد و با سرعت بیشتری به چرخش درآید.

این مقام قضایی ادامه داد: متأسفانه در شرایط فعلی مشکلات متعددی همچون مالیات، تأمین اجتماعی، بانک‌ها و … گریبانگیر تولیدکنندگان است، در این راستا ما سعی داریم از طریق گفت‌وگو و حل و فصل این قبیل موانع را برطرف و در صورت لزوم متمسک به اقدامات قضایی شويم. در هر حال اجازه نخواهيم داد کارخانه‌ای تعطیل یا کارگری بیکار شود.

عمرانی تصریح کرد: هدف ما این است که با استفاده از قوانین و مقررات و ظرفيت‌هاى قوه قضاييه تولید را حمايت کنیم تا رونق بگیرد. لازم است مراجع دولتى هم با توليدكننده واقعى مدارا کرده و اجازه دهند ابتدا تولید و اشتغال به بهره بردارى برسد، بعد به دنبال اخذ مالیات، بیمه و حقوق دولتى و … باشند.

معاون دادستان کل کشور گفت: ما در این شرایط حساس اقتصادی کنار صاحبان صنایع و توليدكنندگان هستیم و تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا در سالی که مزین به جهش تولید است، چرخ تولید به خوبی و با سرعت در گردش باشد.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »