• صفحه خانگی
  • >
  • مشروح+
  • >
  • دستگیری سارق یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی طلا و دلار درتربت حیدریه

دستگیری سارق یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومانی طلا و دلار درتربت حیدریه

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مشهد، سرهنگ علی اکبر کیانی فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه گفت: در پی وقوع یک فقره سرقت منزل در شهرک ولیعصر و سرقت یک دستگاه گاو صندوق حاوی یک کیلو گرم طلا از انواع مختلف و هزار دلار و سند مدارک شخصی به ارزش یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان  پیگیری سرقت به طور جدی در دستور کار قرار گرفت.

او افزود: ماموران با جمع آوری اطلاعات اولیه از شیوه و شگرد سارقین و بررسی پرونده‌های تشکیل شده و اظهارات مالباخته، موفق به شناسایی و دستگیری یک مرد که در تربت حیدریه ساکن بود شدند.

فرمانده انتظامی تربت‌حیدریه ادامه داد: در تحقیقات انجام شده و با ارائه دلائل و مدارک موجود متهم به سرقت گاو صندوق از منزل شاکی با توجه به رفت آمد به منزل شاکی نمود واموال مسروقه را با یک خودرو ۲۰۶ به منزل دوستش در یکی از خیابان‌های تربت حیدریه منتقل کرده بود که با هما هنگی قضایی منزل شناسایی اموال مسروقه بدون کم و کسری کشف پرونده تشکیل و پرونده به دادسرا ارسال گردید.

سرهنگ کیانی بیان کرد: شهروندان نسبت به ایمن کردن منازل و محل کار در جهت پیشگیری از سرقت اقدام و هر مورد مشکوک را از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ا. غ

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »