رهبر انصارالله: ریشه مشکلات امت اسلامی دور شدن از ولایت است

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از المسیره، عبدالملک الحوثی، رهبر انصارالله یمن در سخنرانی امروز خود به مناسبت عید سعید غدیر خم، دور شدن از تعالیم الهی و سنت‌های پیامبر اکرم (ص) را موجب دخالت بیگانگان در امور امت اسلامی و تسلط آن‌ها دانست و گفت که این مسائل عامل مشکلات امت اسلامی شده است.

رهبر انصارالله یمن ولایت را ضامن استمرار حرکت الهی و سدی در برابر نفوذ دشمنان امت دانست و گفت: کامل شدن دین و نهایت نعمت که خداوند در قرآن ذکر کرده نه از موضع نبوت، بلکه از جانب ولایت است و امت اسلامی در صورت بروز تحریف و نقصان در سیره و سنت پیامبر نمی‌تواند در این مسیر گام بردارد و آن را ادامه دهد و این مسأله تأثیر منفی بر زندگی مسلمانان می‌گذارد.

عبدالملک الحوثی تاکید کرد: تحریف موجب شده است تا برخی از امت اسلامی به سمت یهود و نصاری برای حل مشکلات خود سوق پیدا کنند؛ آن‌چه که از آنان می‌رسد را تحسین و تمجید کنند و آن‌چه که آمریکا و غرب برای حل مشکلات داخلی دنیای اسلام توصیه می‌کنند را بپذیرند.

وی افزود: یهود و نصاری نوع دیدگاه و مفاهیم خود در عرصه سیاسی، اجتماعی و اقتصادی را بسیار کارساز برای حل مشکلات بشریت می‌دانند و این در حالی است که مبدأ الهی در نوع دیدگاه آنان نیست و باید گفت که چیزی جز شر و خطر از جانب دشمنان به امت اسلامی نمی‌رسد.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »