مشروح+

کفش تنگ با سیب زمینی جا باز می‌کند!

به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، تصور کنید کفش جدیدی خریداری کرده اید و از خرید خود، مخصوصا در حراجی‌های آخر فصل، بسیار راضی هستید، اما به خانه که می‌رسید متوجه می‌شوید که کفش‌های جدیدتان کمی بیشتر از چیزی که فکر می‌کنید برای پایتان کوچک یا تنگ است. حتما با خودتان فکر می‌کنید که کفش هایتان موقع امتحان کردن در فروشگاه که خوب بودند، حالا چه اتفاقی افتاد که وقتی به خانه رسیدید و آن‌ها را پوشیدید، انگشتان پا و پاشنه پای شما را می‌زند و برایتان تنگ هستند؟

کنار گذاشتن کفش‌های جدید اصلا راهی عقلانی نیست. هر چقدر هم که کفش هایتان زیبا، شیک و گران باشد، تحمل کردن درد هنگام پوشیدن آن‌ها نیز ایده خوبی نخواهد بود. خوشبختانه، ما راه حل این مشکل شما را پیدا کردیم.

می‌توانید کفش‌های خود را با استفاده از سیب زمینی کش دهید و بزرگتر کنید.

تنگ بودن کفش

متأسفانه خیلی اتفاق می‌افتد که شما در فروشگاه کفش فروشی فکر می‌کنید کفش به اندازه کافی مناسب و اندازه پای شما است، اما به محض اینکه به خانه می‌رسید و آن را دوباره می‌پوشید، متوجه می‌شوید پایتان را می‌زند. اگرچه متصدی فروش با اطمینان به شما می‌گوید که همه کفش‌ها قطعاً کمی به مرور زمان کش می‌آیند، اما در هر حال، شما با پوشیدن آن‌ها دچار درد خواهید شد و این چیزی نیست که شما می‌خواستید. پس با این وجود چه کاری باید انجام دهید؟

می‌توانید کفش‌های خود را به کفاشی ببرید تا آن‌ها را دوباره قالب بزند یا درد را تحمل کنید و با آن کنار بیایید. به نظر می‌رسد این گزینه‌ها تنها گزینه‌های پیش روی شما باشند. درست است؟ خب، خبر خوب برای شما این است که شما می‌توانید فقط با دو سیب زمینی این مشکل را حل کنید.

کش آوردن و گشاد کردن کفش

برای کشیده کردن کفش و جا باز کردن آن، به ترکیبی از رطوبت زیاد نیاز خواهید داشت. بعضی از افراد تصمیم می‌گیرند که روزنامه‌های خیس را در کفش خود قرار دهند تا کفش آن‌ها کمی کش بیاید، اما این ترفند همیشه مفید واقع نمی‌شود. البته یک سیب زمینی بسیار محکم‌تر از روزنامه است و وقتی کفش شما خیلی تنگ باشد، سیب زمینی هرگز در کفش شما جای فرورفتگی یا غر شدگی ایجاد نمی‌کند و به ظاهر کفشتان آسیب نمی‌رساند. علاوه بر این، بسیاری از مردم در حال حاضر یک کیسه سیب زمینی در منزل خود دارند. پس چرا نباید برای گشادتر کردن کفش‌های تنگ خود از آن استفاده کنند؟

در ادامه این مطلب  با روش انجام کار آشنا خواهید شد.

روش جادار کردن کفش با استفاده از سیب زمینی

فقط کافیست دو سیب زمینی مصرف کنید و آن‌ها را در کفش خود جای دهید. این ترفند مخصوص کش دادن، گشاد و جادار کردن جلوی کفش است تا فضای بیشتری برای انگشتان پای شما ایجاد شود.

سیب زمینی‌ها را پوست بکنید و هر کدام را در یک دستمال کاغذی یا یک تکه روزنامه بپیچید.
سیب زمینی‌ها را داخل کفش فشار داده و یک شب آن‌ها را به حال خود بگذارید.

در طول شب، سیب زمینی‌ها خشک می‌شوند و کفش‌های شما را گشادتر می‌کنند. سیب زمینی، علاوه بر کش دادن کفش، می‌تواند بوی نامطبوع کفش را نیز جذب کند و از بین ببرد. این روش مخصوصاً برای کفش‌های چرمی خیلی خوب عمل می‌کند.

اگر کفش‌های شما از جنس پارچه تولید شده اند، ممکن است کار شما کمی مشکل‌تر باشد. اگر کفش شما پارچه‌ای باشد، بو و رطوبت سیب زمینی ممکن است به پارچه نیز جذب شود. قطعا این چیزی نیست که شما دلتان می‌خواهد تجربه کنید.

منبع: روزیاتو

انتهای پیام/

 

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

مطالب مرتبط

اسباب بازی جدید – بازی با اسباب بازی بچگانه – اسباب بازی جدید – بازی اسلایم

برنامه کودک شاد السا و انا : کوهی از ماشین

استیسی شو – ناستیا شو – ناستیا و پدرش در حال بازی بدون اسباب بازی هستند

ناستیا و استیسی _ ناستیاشو و استیسی شو _ ماجرای بازی با اسباب بازی استیسی

از سراسر وب

درگ لامبورگینی آونتادور S با تسلا مدل S

ماشین بازی طرح پلیس کد p110

ماشین بازی / اسباب بازی / گاراژ اتومبیل های اسباب بازی 195

تصاویر احسان خواجه امیری و همسرش

دکمه بازگشت به بالا