ورزشی

پاداش کاتارو‌ها پرداخت شد/ همچنان خبری از حقوق بازیکنان نیست

پاداش کاتارو‌ها پرداخت شد/ همچنان خبری از حقوق بازیکنان نیست

به گزارش  خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان, قهرمانان تیم ملی کاراته در بخش کاتا بعد از مسابقات آسیایی ازبکستان با تاخیر چند وقته در دریافت پاداش های خود مواجه شده و طی هفته‌های گذشته وحید مومنی سرپرست دبیری این فدراسیون برای پرداخت پاداش‌ها قول مساعد داده بود که در نهایت امروز پاداش قهرمانی کاتارو‌ها پرداخت شد.

از قرار معلوم از میزان پاداش‌هایی که فدراسیون کاراته برای کاتارو‌ها در نظر گرفته بود (حدود ۵ میلیون تومان)، رقم کمتری در حدود ۳ میلیون تومان به حسابشان واریز شده است.  البته در کنار اين موضوع کاتارو‌های تیم ملی از سری بازیکنانی هستند که بعد از شیوع ویروس کرونا (بعد از گذشت ۶ ماه) برعکس بازیکنان کومیته هيچ حقوقی دریافت نمی‌کنند. این در حالی است که کاتارو‌های تیم ملی کاراته به اندازه بازیکنان کومیته در مسابقات قهرمانی کاراته وان پاریس شانس کسب سهمیه المپیک دارند.

باید دید طباطبایی رئیس فدراسیون کاراته و دستیارانش که همواره هوای بازیکنان خود را در هر حالتی داشته اند، در برخورد با این دغدغه کاتارو‌ها چه تصمیمی اتخاذ خواهند کرد.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

مطالب مرتبط

آزار و اذیت المپین کاراته ژاپن توسط سرمربی سابق تیم ملی

عباسعلی: کار‌های صدور روادید من در حال انجام است/ اختلافی با ساعی ندارم

برگزاری تمرین تیم ملی کاراته بانوان در گرو افزایش آمادگی عباسعلی

علی‌نژاد: گنجاندن کاراته در المپیک ۲۰۲۴ تقریبا منتفی است/ کاروان ایران در ۷ رشته شانس کسب مدال دارد

طباطبایی: سردار سلیمانی خورشید درخشان کاراته است/ کرونا روی شرایط مالی فدراسیون تاثیر منفی گذاشت

اولین واکنش به دوپینگ کاراته‌کای ایران/ هروی: همه شوکه هستیم!

از سراسر وب

طباطبایی: برای برگزاری اردو‌های تیم‌های ملی عجله‌ای نداریم/ استقلال و پرسپولیس برای فعالیت در کاراته ابراز تمایل کرده اند

دکمه بازگشت به بالا