هرگونه تهدیدی را در نطفه خفه خواهیم کرد

‌به گزارش  حوزه دفاعی امنیتی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از روابط عمومی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر سرتیپ محمد محمودی در آیین تجلیل از دست اندرکاران و تلاشگران ارتشی نمایشگاه دستاورد‌های ملی دفاع مقدس اظهار کرد: با بهره گیری از تجربیات دفاع مقدس، از توانمندی خوبی برخوردار هستیم.

وی با بیان اینکه متخصصان ارتش توانایی‌های نظامی آجا را افزایش داده اند و این یک موفقیت بزرگ است، خاطرنشان کرد: نیرو‌های ارتش از توانمندی‌های مطلوبی برخوردار هستند و در دوران دفاع مقدس رزمندگان در مقابل زیاده خواهی دشمن ایستادند.

معاون اجرایی ارتش با تاکید بر اینکه در دوران دفاع مقدس سیم خاردار به ما نمی‌دادند و مهمات ما محدود بود؛ گفت: امروز ما انواع موشک ها، هواپیماها، بالگردها، توپخانه و … را خودمان می‌سازیم.

امیر سرتیپ محمودی خاطرنشان کرد: ما امروز روی پای خودمان ایستادیم و توان رزمی بالایی داریم و اگر تهدیدی رخ دهد، آن را در نطفه خفه خواهیم کرد.

معاون اجرایی ارتش ابعاد مختلف نمایشگاه دستاورد‌های ملی دفاع مقدس را تشریح کرد و گفت: امسال نمایشگاه دارای دستاورد‌های بسیار خوبی در همه زمینه‌های علمی، فرهنگی و نظامی بود.

وی افزود: یادآوری ایام الله دفاع مقدس ما را از تاریکی‌ها به سوی روشنایی‌ها هدایت می‌کند و بزرگترین سرمایه ما دفاع مقدس است که موجب تثبیت و اعتلای انقلاب اسلامی شد.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »