پرداخت پاداش بازنشستگی به میزان بیش از یک ماه امکان پذیر است؟

به گزارش خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، حکم کلی راجع به پاداش بازنشستگی کارگران را قانونگذار در مفاد ماده ۳۱ قانون کار مقرر داشته و میزان آن معادل یک ماه حقوق برای هر سال سابقه کار است.

بدیهی است چنانچه با بررسی و تحقیق، اسناد معتبر مشخص و احراز شود که کارگاهی علی‌رغم صراحت ماده ۳۱ مرقوم نسبت به پرداخت مبلغی بیش از رقم قانونی به کارگران بازنشسته اقدام کند و وضعیت به وجود آمده استمرار یافته باشد، این پرداخت‌ها جزء شرایط کار کارگران محسوب شده و ادامه اجرای آن بر اساس حقوق مکتسبه کارگران خواهد بود.انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »