سیاسی

خیانت ادامه دار اماراتی‌ها به فلسطین/ سرمایه گذاری شیوخ اماراتی در تیم‌های رژیم صهیونیستی

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به تازگی توافق نامه همکاری بین رئیس باشگاه بیتار رژیم صهیونیستی بین موشه هوجیج و شیخ حمد بن خلیفه آل نهیان امضاء شده است.

بر اساس این توافق نامه، شیخ حمد بن خلیفه آل نهیان پس از مذاکرات طولانی مدت، حدود ۵۰ ٪ از مالکیت این باشگاه را به دست خواهد آورد و  طی ده سال آینده در این باشگاه سرمایه گذاری خواهد کرد.

مبلغی که به صندوق باشگاه می‌رود، عمدتا برای سرمایه گذاری در زیرساخت‌ها، بخش جوانان و به دست آوردن بازیکنان با استعداد از دل این باشگاه استفاده می‌شود و یک هیئت مدیره جدید برای این باشگاه هم تشکیل خواهد شد که پسر شیخ محمد بن حمد بن خلیفه آل نهیان از اعضای آن خواهد بود.

شیخ حمد بن خلیفه آل نهیان بعد از این توافق ننگین و خیانت آشکارش به مردم فلسطینی بیان کرد: من از این که در چنین باشگاهی شریک هستم بسیار خوشحالم. درباره تغییراتی که در این باشگاه اتفاق می‌افتد و روند کار، چیز‌های زیادی شنیده ام و خوشحالم که در آن شرکت می‌کنم. ما تیمی را تشکیل خواهیم داد که برای رسیدن به  بالاترین نقطه ممکن تلاش می‌کند.

خیانتی که اماراتی‌ها در حق فلسطینی‌ها پیشه کرده اند، نشان از زیر پا گذاشتن اهدافی است که کشور‌های مسلمان در قبال رژیم صهیونیستی اتخاذ کرده اند و آن طور که به نظر می‌رسد اماراتی‌ها همچنان در دوستی با رژیم صهیونیستی می‌تازند و قصد پا پس کشیدن ندارند.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

مطالب مرتبط

تنش واشنگتن با مسکو و پکن/ در جبهه اوکراین و دریای جنوبی چین چه می‌گذرد؟ + فیلم

گره مذاکرات وین کجاست؟

تنش تل آویو با مسکو تا چه حد جدی است؟

آمریکا به برنامه تبادلات فرهنگی با چین خاتمه داد

تعلیق سرمایه گذاری گسترده اتحادیه اروپا در چین

هشدار چین به آمریکا درباره اقدامات خصمانه

آماده تبادل زندانیان با آمریکا هستیم/ توصیه می‌کنیم کاخ سفید بی قید و شرط به برجام بازگردد

از سراسر وب

بررسی عوامل بن بست سیاسی در لبنان/ آیا حزب الله به میدان آمده است؟

آزادی فرمانده الحشد‌الشعبی در استان الانبار+ تصاویر

بورس‌های دنیا با افزایش مبتلایان به کرونا منفی شدند

نشانه‌هایی از تنش در روابط اسرائیل و امارات

دکمه بازگشت به بالا