فرد خاطی از سرباز بابلی عذرخواهی کرد

به گزارش خبرنگار حوزه نظام وظیفه گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، امیر دریادار دوم غلامرضا رحیمی‌پور رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح، درباره موضوع بدرفتاری با سرباز بابلی اظهار کرد: ستاد کل نیرو‌های مسلح متوجه این موضوع شد که یکی از سربازان در شهرستان بابل مورد ضرب و شتم از سوی یکی از کارکنان دادگاه قرار گرفته است.
وی گفت: به محض اینکه این موضوع به ستاد کل نیرو‌های مسلح اطلاع داده شد، تیمی از نیروی انتظامی به محل اعزام شد و متوجه شدیم که متأسفانه این اتفاق رخ داده است.
امیر رحیمی‌پور تصریح کرد: در نهایت جلسه‌ای با ریاست دادگستری استان، فرد خاطی و سرباز داشتیم، فرد خاطی عذرخواهی کرد و سرباز هم رضایت داد و موضوع منتفی شد، اما این مسأله به دلیل اینکه یک موضوع سازمانی است، ستاد کل نیرو‌های مسلح خود را مکلف می‌داند که از جنبه سازمانی، حقوق کارکنان وظیفه را پیگیری کند.

بیشتر بخوانید

ماجرای کتک خوردن سرباز بابلی چه بود؟

وی افزود: ستاد کل نیرو‌های مسلح وظیفه دارد از حقوق تمامی سربازان کشور صیانت کند، به همین دلیل این موضوع را به ریاست قوه قضاییه ارجاع دادیم و منتظر اعلام نتیجه از سوی قوه قضاییه هستیم.
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز ستاد کل نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: این سرباز کار قانونی خود را طبق وظیفه انجام داده است و حتماً از او قدردانی خواهد شد، ابتدا باید این موضوع از جنبه حقوقی و سازمانی تعیین تکلیف شود و بعد از آن از سرباز وظیفه مذکور مراتب تقدیر به عمل خواهد آمد.
انتهای پیام/ فرد خاطی از سرباز بابلی عذرخواهی کرد
صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »