صهیونیست‌ها برای جشن سال نو انواع مواد مخدر را به امارات بردند!

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از فلسطین الیوم، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی امروز (شنبه) اعلام کرد که تعدادی از گردشگران صهیونیست توانستند مقادیری مواد مخدر حشیش و ماریجوانا با خود به امارات ببرند و این علی رغم ممنوعیت و محدودیت‌های شدید این کشور در حوزه موادمخدر است.

این شبکه افزود حدود هشت هزار صهیونیست برای فرار از محدودیت‌های کرونایی اراضی اشغالی، به دبی که به برگزاری آتش‌بازی‌های بزرگ و زیبا معروف است، سفر کرده‌اند.

بر اساس قوانین امارات همراه داشتن مواد مخدر و قاچاق آن ممکن است به ۲۰ سال زندان و شاید حکم اعدام منجر شود، با این حال صهیونیست‌ها مقادیری مواد مخدر با خود همراه داشته‌اند و مدعی شده‌اند که از ممنوعیت‌های کشور امارات در این حوره بی اطلاع بوده‌اند.

پایگاه اینترنتی نشریه یدیعوت آحارونوت نیز پیشتر اعلام کرد که با وجود گذشت فقط یک ماه از دایر شدن پرواز‌ها بین تل آویو و امارات در راستای عادی سازی روابط و بازدید گردشگران صهیونیست از شهر‌های امارات، برخی از گزارش‌ها حاکی است گردشگران صهیونیست اشیاء و وسایل اتاق‌ها را در هتل‌های دبی می‌دزدند.

شبکه ۱۲ رژیم صهیونیستی همچنین از سفر تاجران موادمخدر و قاچاقچیان صهیونیست و همچنین افراد سابقه‌دار این رژیم به امارات خبر داده و اعلام کرده بود که سرکرده‌های سازمان‌های جنایی در تل آویو، اخیراً در دبی کار خود را آغاز کرده و در معاملات بین‌المللی مواد مخدر و پولشویی با پوشش خرید املاک و مستغلات در این کشور شرکت کرده‌اند و برخی از آن‌ها با مجرمان یهودی مقیم امارات همکاری می‌کنند.

رژیم صهیونیستی و امارات ۱۵ سپتامبر ۲۰۲۰ توافقنامه عادی سازی روابط بین دو طرف را با نظارت رئیس جمهور آمریکا امضا کردند و توافقنامه معافیت از گذرنامه و برقراری پرواز‌های مستقیم نیز سپس میان طرفین اجرایی شد.

انتهای پیام/

 

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »