شعر خوانی جانسوز مادر ۲ شهید که پس از سال‌ها پیکر فرزندش پیدا شد + فیلم

  • صفحه خانگی
  • >
  • مشروح+
  • >
  • شعر خوانی جانسوز مادر ۲ شهید که پس از سال‌ها پیکر فرزندش پیدا شد + فیلم
در حال بارگذاری...

به گزارشگروه شهروند خبرنگار باشگاه خبرنگاران جوان، مادر شهید محمد حسین لطفی نزدیک به ۳۵ سال منتظر بازگشت پیکر فرزندش بود و در نهایت سه روز پیش این چشم انتظاری برایش به پایان رسید و با آزمایش‌های DNA مشخص شد که فرزند شهیدش به همراه تعدادی ازشهدای گمنام در میدان امام حسین علیه السلام دفن شده است.
برادر شهید محمد حسین به نام علی لطفی بهادرانی نیز که در سال ۱۳۶۱ به منطقه عملیاتی جنوب کشور اعزام شده بود، همان سال در عملیات رمضان در شرق بصره به درجه رفیع شهادت نایل آمد. پیکر شهید علی لطفی بهادرانی نیز پس از ۱۴ سال در منطقه عملیاتی مذکور کشف و شناسایی شد و به نزد خانواده بازگشت و در گلزار شهدای چهارصد دستگاه کرج به خاک سپرده شد.

شهروند خبرنگار استان البرز حالا فیلمی را از شعر خوانی زیبا و جانسوزاین مادر برای باشگاه خبرنگاران جوان ارسال کرده و گفت: نکته قابل توجه این است که سال ۹۲ یعنی زمانی که تعدادی از شهدای گمنام و شهید محمد حسین لطفی را به عنوان شهید گمنام در تهران و میدان امام حسین تشیع و خاکسپاری می‌کردند، خانواده شهید در روز تشیع حضور داشتند بدون آنکه بدانند فرزندشان بین این شهدای گمنام است.

 

منبع: جلال سبزی – البرز

 

 

برای آموزش اصول تصویربرداری خبری برای شهروندخبرنگاران اینجا کلیک کنید

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »