آرتمیس قهرمان نیم فصل لیگ برتر روئینگ بانوان شد

  • ژانویه 16, 2021
  • ورزشی
  • ۱۲ بازدید

به گزارش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط‌ عمومی فدراسیون قایقرانی، لیگ برتر روئینگ بانوان یادواره سردار شهید حاج قاسم سلیمانی که از صبح دیروز (سه شنبه) آغاز شده بود با برگزاری مرحله دوم از دور رفت بعدازظهر دیروز در دریاچه آزادی ادامه پیدا کرد.

باشگاه‌های دانشگاه آزاد، آرتمیس، شهرداری بجنورد، مکران سیستان و پاس همدان در این دوره از رقابت‌ها حضور داشتند و در مرحله دوم رقابت در مواد تک نفره سبک وزن و سنگین وزن ۱۰۰۰ و ۵۰۰ متر و ۴ در ۵۰۰ متر امدادی انجام شد.

در روئینگ تک نفره سبک وزن ۱۰۰۰ متر شکیبا وقوفی از آرتمیس با زمان ۴:۰۷.۸۰۸ دقیقه اول، کیمیا زارعی از پاس همدان با زمان ۴:۱۰.۵۱۴ دقیقه دوم و مریم امیدی پارسا از شهرداری بجنورد با زمان ۴:۲۹.۹۰۹ دقیقه سوم شدند.

در روئینگ تک نفره سنگین وزن ۱۰۰۰ متر نازنین ملایی از دانشگاه آزاد با زمان ۴:۰۴.۲۹۶ دقیقه مقام اول، زینب نوروزی از آرتمیس با زمان ۴:۱۲.۶۹۵ دقیقه مقام دوم و نگار نگهدار از مکران سیستان با زمان ۴:۲۰.۳۸۵ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

در روئینگ تک نفره سبک وزن ۵۰۰ متر فاطمه مجلل از آرتمیس با زمان ۱:۵۶.۶۲۹ دقیقه اول، اسراء جوانمردی از دانشگاه آزاد با زمان ۲:۰۱.۸۷۸ دقیقه دوم و الهه رحیمی از شهرداری بجنورد با زمان ۲:۰۴.۶۵۱ دقیقه سوم شدند.

در روئینگ تک نفره سنگین وزن ۵۰۰ متر مهسا جاور از دانشگاه آزاد با زمان ۱:۵۶.۷۶۴ دقیقه مقام اول، نازنین رحمانی از آرتمیس با زمان ۱:۵۷.۲۲۱ دقیقه مقام دوم و مریم کرمی از پاس همدان با زمان ۲:۰۲.۴۵۷ دقیقه مقام سوم را بدست آوردند.

در روئینگ تک نفره ۴ در ۵۰۰ متر امدادی تیم آرتمیس با ترکیب شکیبا وقوفی، فاطمه مجلل، نازنین رحمانی و زینب نوروزی با زمان ۷:۴۲.۸۶۷ دقیقه در رتبه اول ایستاد، تیم دانشگاه آزاد با ترکیب مهسا جاور، اسراء جوانمردی، زهرا سیانکی و نازنین ملایی با زمان ۷:۵۲.۹۶۹ دقیقه دوم شد و پاس همدان با ترکیب مریم کرمی، کیمیا زارعی، ماریه میهن‌دوست و فاطمه صفری با زمان ۸:۱۱.۴۳۷ دقیقه در رده سوم قرار گرفت.

بر این اساس در پایان هفته اول رقابت‌ها آرتمیس با ۷۱ امتیاز قهرمان نیم فصل لیگ برتر روئینگ بانوان شد، دانشگاه آزاد با ۶۷ امتیاز جایگاه دوم را کسب کرد و تیم‌های شهرداری بجنورد و پاس همدان با ۴۰ امتیاز به طور مشترک در رده سوم قرار گرفتند.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »