مقام صهیونیست خطاب به بایدن: در صورت بازگشت به برجام جایی برای گفت‌وگو با اسرائیل نخواهی داشت

  • صفحه خانگی
  • >
  • بین الملل
  • >
  • مقام صهیونیست خطاب به بایدن: در صورت بازگشت به برجام جایی برای گفت‌وگو با اسرائیل نخواهی داشت

به گزارش  گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان  به نقل از تایمز آو اسرائیل، رسانه‌های صهیونیست به نقل از یک مقام ارشد این رژیم به رئیس جمهور جدید آمریکا درباره بازگشت به توافق هسته‌ای ایران تحت شروط پیشین هشدار دادند.

کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی روز چهارشنبه با استناد به گفته یک مقام ارشد این رژیم هشدار داد: اگر بایدن برنامه (برجام) اوباما را تصویب کند دیگر جای برای گفت‌وگو با او نخواهیم داشت و بحران در روابط دو جانبه قابل پیش بینی خواهد بود.

این رسانه صهیونیست یادآور می‌شود که رئیس جمهور جدید آمریکا صراحتا از بازگشت به برجام سخن گفته است، اما مذاکرات آتی با تهران را در جهت حصول به توافقی مستحکم‌تر پیش خواهد برد. مذاکراتی که بنابر ادعای او برنامه موشک‌های بالستیک ایران وهژمونی منطقه‌ای آن را نیز در برگیرد.

تایمز آو اسرائیل به نقل از رسانه‌های عبری نوشت: بنیامین نتانیاهو با رسیدن بایدن به ریاست جمهوری آمریکا مجموعه نشست‌هایی را با ارگان‌های مختلف از جمله شورای امنیت ملی، وزارت جنگ، وزارت خارجه، نیرو‌های نظامی و موساد با موضوع ایران برگزار می‌کند.

بنابر ادعای کانال ۱۲ رژیم صهیونیستی موضوع اصلی این نشست‌ها عدم اجازه به ایران برای دستیابی به سلاح هسته‌ای است. بایدن نیز گفته که چنین هدفی را دنبال می‌کند.

این تحولات همگی پس از تائید آنتونی بلینکن، گزینه پیشنهادی بایدن برای تصدی وزارت خارجه آمریکا صورت می‌گیرد. بلینکن در نشست سنا اذعان کرد ایران تنها پس از خروج آمریکا از توافق هسته‌ای اقدام به نقض تعهدات خود کرد.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »