پدر مهربان برای نجات کودک خود شیر گیاهی تولید کرد

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، یک مرد استرالیایی پس از آنکه موفق به یافتن شیر گیاهی برای کودک شیرخوار خود نشد، از گیاهان شیر تولید کرد و آن را به عنوان جایگزین غذا‌های حیوانی قرار داد.

«سیسلای بردی» مرد ۳۴ ساله استرالیایی که پیشتر ورزشکار بوده است، فرمول غذایی ارگانیک- گیاهخوار و فاقد محصولات حیوانی را ایجاد کرد که اولین شیرخشک معتبر در جهان است.

او گفت که قادر به یافتن هیچ نوع فرمولاسیون ویژه شیر گیاهی برای نوزادان وجود نداشت و او این کار را برای پسر ۱۱ ماهه خود انجام داد.

این پدر مهربان افزود: ما فکر می‌کردیم که یافتن شیر گیاهی گزینه ساده‌ای است، اما این طور نبود. ما همه جا را جستجو کردیم حتی در اینترنت، اما نتیجه‌ای نداشت. پس از یک تحقیق دقیق تصمیم گرفتم یک فرمول ارگانیک و گیاهی تولید کنم.

او موفق به تولید شیر خشک گیاهی ساخته شده از نشاسته برنج ارگانیک، پروتئین برنج و روغن نارگیل شده است و تولید آن در مقیاس بزرگتر و فروش آن به والدینی که می‌خواهند فرزندان خود را از شیر گیاهی تغذیه کنند، آغاز کرد.

سیلاسی از مقامات بهداشتی استرالیا برای تولید شیر مطابق با استاندارد‌های غذایی در استرالیا و نیوزیلند تأییدیه دریافت کرد واز والدین خواست تا نوزادان خود را با شیر گیاهی، که حاوی تمام ارزش‌های غذایی مورد نیاز کودک است، تغذیه کنند.

انتهای پیام/

صفحه اصلی خبر: باشگاه خبرنگاران جواناخبار  NEWS

قبلی «
بعدی »